Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Extrém félénk fiú számára van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém félénk fiú számára van esély?

Figyelt kérdés
25/F, soha nem volt párkapcsolatom, soha nem mertem kezdeményezni. Igazából emberek közé, társaságba se merek menni. Barátaim sincsenek, akik esetleg segíteni tudnának. Egyedül, magányosan fogok meghalni?
2011. jan. 3. 12:37
1 2
 1/11 nielindi ***** válasza:
menj el pszihomókushoz.
2011. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privátot, én szívesen beszélgetek veled. 21/L vagyok, nem egy hasonló haverom van :)
2011. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szívesen segítek,ha valamilyen kérdésed van,írj!
2011. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem egyik haverom pont ilyen volt. mára már 2 éves párkapcsolata van, volt partyarc is... ekkora hatással lettem rá és immár több éves barátságban vagyunk. segítenék neked is ha gondolod írj privit.
2011. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezen tényleg csak a barátok tudnak segíteni. Én is ilyen voltam, aztán pár évig magyarázták nekem, hogy nem kellene és öntötték belém az önbizalmat és végül eredményes lett, teljesen megváltoztam. Persze mondom, ez egy hosszú folyamat.
2011. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyeld,megiszol egy üveg vodkát,és elmész egy buliba,ennyi a sikertörténet :)
2011. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
esély mindig van csak kell egykis önbizalom
2011. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

azon még nem gondolkodtál, hogy épp a közös pszichológusotok várótermében ismered meg a NAGY Ő - t?


Én így jártam, csak nekünk a fogorvosunk volt közös.

2011. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
és 25 évesen ha nem mersz emberek közé menni, mit csinálsz naponta?tanulsz?dolgozol?kockulsz otthon egész nap?
2011. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

tanulok és játszok


ja és alkohol nem segít, próbáltam :)

2011. jan. 3. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!