Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, az volt az ok, h azt mondta, h nem tudott megszeretni. Mit tudnék tenni, h megszeressen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretett meg, nem is volt a "pasid"..
2011. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Semmit, felejtsd el. :(
2011. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 vivii_cicc ***** válasza:
100%
velem is volt ilyen:D és az volt benne a vicc,hogy előtte két hónapig fűzögetett..aztán mondtam neki,hogy felejtsük el egymást..eltelt egy hónap és rájöttem,hogy lehet boldog lennék vele meg hiányzik stb..aztán összejöttünk..és rá egy hónapra dobott,h nem tudott megszeretni..én olyan ideges voltam rá és annyira utáltam hogy eszembe nem jutott azon gondolkodni,hogy mit tegyek azért,hogy megszeressen:DD
2011. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Csak nekem aza baj,h nagyonszeretem 2 évet és 4 hónapot vártam rá...=/

és jártunk összesen 12 napot..... 3X taálkoztunk és ilyetszól,h "próbált megszeretni" de meg se próbálta sztem =/

de én nagyon szeretném visszakapni...

2011. júl. 29. 19:53
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik nem illenek össze, bárhogy próbálkoznak.
2011. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Szerintem felejtsd el ..!
2011. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

nagyon rossz lehet neked :(

próbáld magad tultenni rajta :)

majd megtalálod az igazit

2011. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

kevés azt hallani, h tedd tul magad a dolgon.nekem is ezt mondta mindenki, amikor szakitott velem a barátom, ugy h 2 hete ezen gondolkozott, és nem szolt egy szot se arrol, h baj van a kapcsolatunkban.de a mondatot, h ''tedd tul magad rajta'' komolyan kell gondolni.én elkövettem azt a hibát, h meg akartam neki felelni.elolvastam a kedvéért rengeteg könyvet, eljártam olyan koncertekre, rendezvényekre amiket ö is szeretett, csak h legyen miröl beszéljünk, és elbüvöljem ujra.azt akartam, h belém szeressen.elkezdtem vele ujra kapcsolatot létesiteni és meggyöztem ö arrol (tettekel), h benne megbizhat, elmondhatja minden gondját, baját, én segitek neki.és ez volt a nagy baklövés.ugyanis én azt akartam, h engem szeressen, de neki meg barátnöje volt.és sokat beszélt rola.nagyon fájt.

ezzel azt akarom mondani, h a legeslegjobb, ha azt teszed, ha elfelejted.sajnálom.de tényleg.átéltem, amit most te fogsz.rossz lesz, sokkal rosszabb lesz, ha nem felejted el.törölnöd kell öt mindenhonnan, ki kell verned a fejedböl.nem szabad rá gondolnod.lehetetlennek tünik.az volt nekem is.de eltelt az idö.és elszállt a szerelem.ne csinälj olyan dolgokat, amiket ö is szeretett csinálni.térj vissza magadhoz.felelj meg magadnak.boldogitsd magad.ha egyformák voltatok a fiuddal, nos akkor sajnos segiteni, nem tudok.felejtsd el kislány: )).az lesz a legjobb.elhiszem h nehéz lesz: /.

2011. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát már most eléggé fáj....

viszont én őt akarom.!

ha ő nem..akkor nekem nemkell más se...

2011. júl. 29. 21:10
 10/21 anonim válasza:
Ez nem így működik. Találkoztam már ilyennel. Mint kiderült, a pasas csak szórakozott azon, hogy a csaj bele volt esve. Jól kihasználta szegény lányt. Nem mondom, hogy nálad is ez a helyzet, de ha ilyen indokkal szakít, tuti nem stimmel valami. Próbáld meg túltenni magad rajta, és keress mást! Nem működne kettőtök közt komoly kapcsolat.
2011. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!