Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elérhetem, hogy megismerjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elérhetem, hogy megismerjen és megszeressen?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és van egy lány ő 16 éves.

Tavaly beszéltünk 4 mondatot és össze is vesztünk :S Csak msn-en beszéltünk és soha élőben.Bár már láttuk egymást,de nem is köszöntünk...

Ma elhatároztam,hogy írok neki... Írtam,hogy:

-Szija

-Szia

te ki vagy ?

-Az a gyerek akivel egyzser összevesztél és bocsi ne haragudj :$

-az a myvipes gyerek ?

-Hát ha te így hívsz akkor igen :)

Neharagudj :(

-megbántottál

-tudom bocsi,de szar érzés,hogy te nem is ismersz és azt gondolod rólam,hogy egy szemét vagyok pedig nem csak akkor bolond voltam :(

-aha

pill

20 perc

-oké megvárjalak ? :)

-nekem mind1

-akkor megvárlak

-oké

...............30 perc múlva..........

-sokáig kell még várnom ? :)

-nem mert megyek. szia jóéjt



:S Ez tudom h egy nagyon szar beszélgetés,de valahogy muszáj jobb kedvet csinálnom mert nagyon helyes lány csak haragtartó :S


2011. márc. 28. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha viszonylag jól kinéző pasi vagy találkozzatok élőben, akkor próbálj kedves lenni vele, figyelmes, vicces. Mutasd a jobbik feled, egyszer csak észreveszi, hogy nem az vagy aminek elsőnek látott.
2011. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vadmeggy ***** válasza:

Hát ha myvipen úgy csajozol, hogy megbántod közben, akkor nem sok esélyed van :D

Az első benyomás nagyon fontos és ezt te elbaltáztad.

Keress mást, egyértelmű, hogy le akar rázni téged.

Még az sem biztos, hogy bejössz neki.

2011. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha megismerne akkor rájönne h nem ilyen vagyok :/
2011. márc. 28. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Próba szerencse:) Próbáld meggyőzni,hogy a látszat néha csal,és hogy te nem olyan vagy hogy azt ő gondolja. :)

15/L

2011. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne add fel,normális hogy lerázott miután megbántottad.Következő alkalommal megint irj rá,és kérdezd hogy van mit csinál,ha megtud-e valaha bocsájtani;esetleg mond meg neki hogy adja meg az esélyt hogy helyre hozd és bebizonyitsd hogy te más vagy.

Ilyen esetbe én is voltam,csak forditva mivel én lány vok:P,és bár igaz én nem akartam semmit a sráctól,csak haverként akartam kibékülni sikerült,1 év után kb 1 hónapg tartott mig rájött hogy nem vagyok szemét,azóta is nagyon jó haverok vagyunk:),már 3 éve:)

2011. márc. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!