Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van úgy, hogy egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy egész délután a gép előtt ül és várja, hogy feljöjjön a barátnője MSN-re?

Figyelt kérdés

és akkor várok estig de nem jön fel, ma is ez van.

Egyszerűen nem képes még kicsit sem feljönni. De persze ha holnap meg feljön és nem vagyok fent akkor meg ki lenne akadva.

18/F


2011. jan. 3. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nincsenek ilyen problémáim, mivel barátnőm sincs.

21/F

2011. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az én exem is azért szeretett ki belőlem, mert nem mentem fel soha msn-re? Pech...

Miért nem találkoztok inkább személyesen? Miért olyan ki*aszott fontos az az msn???

2011. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Én mindig összeveszek barátnőmmel MSN-en, szerintem f@!+%ág az MSN jobb személyesen. Amúgy nem várom, mert van más dolgom is :D
2011. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én a kiszemeltemet szoktam várni:) de mostanában úgyse jön fel..csak néha.
2011. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ilyen problemam nincs.

De van telefon, azon nem tudtok kommunikalni?

YM.rol nem hallottatok?

2011. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Rendesfiú/19 ***** válasza:
85%
"kiszemeltemmel" van így nekem is:D De tojik feljönni:@@
2011. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Persze személyesen a legjobb de mivel én vizsgázok, ő meg TZ-z ír így most nehéz lenne személyesen találkozni.

De ha feljönne mondjuk fél órára akkor utána nyugodtan tanulhatna ő is tovább meg én is.

Telefonnal az a baj, hogy ő is kártyás meg én is és alig van lóvénk a telefonon meg amúgy is drága és vagy 500 Ft 10 perc.

2011. jan. 3. 20:11
 8/17 anonim ***** válasza:
Buszra, vonatra, villamosra és Nöre feleselegesen nem várunk és nem is futunk utánuk!
2011. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
küldj neki smst h jöjjön ha teheti és ha 15min -en belül nem jön, akkor ne várj, és beszéljétek meg vmikor h 1smst megér, de én a fiút várom, igaz nem egész nap.
2011. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nincsenek opciok, hogy fizetsz valamennyit es kapsz ingyen perceket vagy hasonlo?
2011. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!