Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van úgy, hogy egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy egész délután a gép előtt ül és várja, hogy feljöjjön a barátnője MSN-re?

Figyelt kérdés

és akkor várok estig de nem jön fel, ma is ez van.

Egyszerűen nem képes még kicsit sem feljönni. De persze ha holnap meg feljön és nem vagyok fent akkor meg ki lenne akadva.

18/F


2011. jan. 3. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is szoktam várni a barátnőmet msn-en. Igaz mi megbeszéltük hogy este 8kor jövünk fel mindketten. nekünk személyesen nehezebb lenne beszélni, mert nem lakunk túl közel egymáshoz. Ő Pécelen, én Gödön lakom. Pesten mindketten bent vagyunk félóra alatt, csak most mindkettőnknek vizsgaidőszaka van. Mikor van suli, reggelente találkozunk, van hogy délután is, de általában esténként msn-en beszélünk. Most így suliidőben hétvégente tudunk hosszabb ideig együtt lenni.

Szerintem ti is beszéljetek meg egy időpontot, hogy mikor beszéljetek, így legalább nem kell egész nap figyelned,mikor jön fel.

2011. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Amikor volt barátom, mindig arra vártam hogy feljöjjön... Alig tudtak elrángatni a géptől, csak akkor ha vele találkoztam úgyhogy azt hitték rólam gépfüggő vagyok...
2011. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"nincsenek opciok, hogy fizetsz valamennyit es kapsz ingyen perceket vagy hasonlo?"


Az a baj, hogy olyat csak akkor lehet ha legalább az egyikünk előfizetéses. Akkor lehetne, hogy havi 1 ezerért 100 óra ingyen beszélgetés egymás között.

Komplikált egy kapcsolat az biztos, mert csak szombaton szoktunk személyesen találkozni és akkor sem aludhat nálam, mert az anyja nem engedi pedig már ő sem annyira fiatal.

2011. jan. 3. 20:58
 14/17 anonim ***** válasza:
mi meg szoktuk csörgetni egymást, ha fentvagyunk msnen...de sztem is beszéljétek meg h minden nap x órakor feljöttök egy kicsit aztán ennyi
2011. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Általában lesz@rom a távolságot. A délutánokat én is tölthetném a gép előtt erre várva, amire te, de ha hiányzik és tudom hogy egyedül van, akkor elbicajozok hozzá -nem két percre lakik- és lehívom őt. Doga ide, TZ oda fél órát együtt töltünk és nem ezen múlik a jegyem. Tanulni este is lehet.
2011. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem msn-en élnéd a szerelmi életedet hanem pl. felhívnád és átmennél hozzá? Komolyan, ez már nevetséges
2011. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Sajnos nem mindig ilyen egyszerű a dolog:(
2011. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!