Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal egy hónap randizgatás után? L/19

Figyelt kérdés

Igazából csak csók történ és egyéb apróságok. A baj az, hogy Ő nagyon nagyon szerelmes és nem pedig. Konkrét indokom nincs, csak az, hogy nem vagyok szerelmes és egyszerűen mégsem szeretném ezt az egészet.


Hogy mondjam el neki? És egyszerűen mikor? Találkozunk, belülünk valahova és a elején vagy a közepén?:S


2011. jan. 3. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

nem vágom

úgy érteted hogy neked már nem tetszik??

mert én nem ilyesmit láttok a kérdésben

hanem hogy te nem vagy bele szerelmes

de ha tetszik kinézetre akkor nem látom akadályát hogy miért ne járjatok tovább

2011. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tetszik:S
2011. jan. 3. 20:51
 3/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Tehát a külseje miatt hagyod ott?
2011. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyira furán fogalmazol... amúgy ha jobban nézne ki vele maradnál?
2011. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem csak a külső miatt, mert egy hónap alatt derültek ki olyan dolgok amik nekem tetszenek annak ellenére, hogy rengeteg jó tulajdonsága van. És itt lép csak be a külső mint plusz ok.


Viszont neki ezekről fogalma sincs, vitákba nem mentem bele, ha próbáltam elmondani az én álláspontomat nem reagált rá és így azt hiszi minden klappol.


Viszont nem szeretnék fájdalmas szakítást ezért nem szeretnék belemenni ezekbe a dolgokba. De megköszönném ha kérdésre válaszolnátok:)

2011. jan. 3. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
mond el neki. semmiképp se ugy hogy egyszercsak nem mész el vagy nemreagálsz ha keres, és semmiképp se sms ben vagy msn n, lehetőleg még csak ne is telón. talán kevésbé szar ha személyesen mondod el hogy mi van. ennyit megérdemel, még ha neked nehezebb is
2011. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp próbáld meg megbeszélni vele, az egy hónap alatt felmerült dolgokat, "amikbe nem mentél bele", lehet, hogy lehet rajtuk változtatni, hátha végül nem is szükséges az a szakítás, és megszereted:)ha pedig úgy érzed így se úgy se tudnád megszeretni akkor az a legegyenesebb ha közlöd vele(mindenképp a "randi" elején). Én ezt eljátszottam többször is és cserébe velem is eljátszották xD. Nem nagy dolog utána egy kis lelkiismeret furdalás. És mig nem lesz másik, ez fog "kisérteni":P. 16/l
2011. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!