Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tart kiheverni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart kiheverni az első szerelmi kudarcot?

Figyelt kérdés
Én akárhogy próbálom még mindig ugyanúgy szeretem...de neki már új csaja van...én meg csak szenvedek... már próbáltam mással párkapcsolatot...de akkor is csak rá gondoltam:S
2011. jan. 3. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Az idő a gyógyító!
2011. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem több mint három év volt anno.. remélem, neked kevesebb lesz!
2011. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5hónap
2011. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez attól függ, hogy van-e segítséged ebbe, vagy csak magad vagy, és azon agyalsz egész nap, hogy mi van a másikkal. A barátnők/barátok sokat segíthetnek elterelni a figyelmedet.
2011. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Körülbelül fél évig...nagyon nehéz időszak, de ha még őt szereted, akkor NE kezdj új kapcsolatot, ezzel csak a másikat bántod meg...sajnos vannak fiúk, akik ilyen csúnyán viselkednek...fel a fejjel, mindenkivel megtörténik, meg is kell történjen. Szerintem ez a srác nem érdemli meg, hogy szeresd, azt meg pláne nem, hogy sírj miatta! Inkább nagyon mérgesnek kellene lenned!! Hallgass metalcore-t és üvölts, ahogy a torkodon kifér...ideig-óráig jót tesz, ha egyedül vagy. De próbálj minél inkább társaságba járni, ha nincs, keress. Járj el koncertekre, rajzolj, fess, satöbb. Hidd el, tudom, milyen rossz, de szándékosan úgymond "megerőszakoltam" a gondolataimat, hogy ne az ő irányába terelődjenek. Ha azon kaptam magam, hogy már megint ezen jár az eszem, gyors valami másra gondoltam.

Ha meg rá akarsz gondolni, írd le inkább. Csinálj egy blogot, nem tudom, mennyire szeretsz írni, nekem akkor születtek a legjobb írásaim, miután szakított velem a barátom. Bocsi a kisregényért. És fel a fejjel!

2011. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:$
2011. jan. 3. 22:30
 7/8 vidaam ***** válasza:
csak annyit én is elhagytam az igaz szerelmem mert nem volt más út,mai napig fáj érte és hidd el mindent elfeledve zárnámkaromba.annyit szenvedett értem és most kitudja mivan vele,mert fel sem veszi a telefont.
2011. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy évbe telt, pedig csak 3 hónapig voltunk együtt. A kapcsolatot direkt megszakítottam vele, a számát, elérhetőségeit kitöröltem, nem nyomozgattam utána.

Nagyon nehéz volt, de muszáj volt.

2011. jan. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!