Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet az első szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az első szakítást teljesen kiheverni? Nekem 1 év után nem megy!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 1,5 év után otthagyott az első komoly barátom. Minden egyes nap eszembe jut, tudok róla mindent,persze nem tőle.. Nagyon szerettem, "ok" nélkül hagyott el,egyszerűen kiszeretett belőlem. Elfogadtam, nem zaklattam,de nem tudok túllépni rajta. Nyomasztó érzés,mintha görcsben lenne a gyomrom ha rágondolok, vagy látom.Sokat álmodok róla(rólunk). Tudom,sok hasonló kérdés volt,és az én estem sem egyedi. 1 év alatt rengeteget buliztam, ismerkedtem, kavartam fiúkkal,de nem segített. A látszat megvan, mivel egy gimibe járunk, sok közös ismerősünk van,de így ök azt látják,hogy élem "boldog" kis életem. Hogy felejtsem el végleg őt? Ti mit tettetek?
2009. márc. 11. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a legnagyobb nem tartott sokáig, csak pár hónap, de kivételes volt, mert mindig olyan pasit akartam mint ő. Első randi is filmbe illő volt.

Aztán villámcsapásként ért hogy vége, hogy szó nélkül eltűnt. A városból , ahol tanult. Utána kezdtem el neten különböző oldalakon keresgetni, és rájöttem, hogy egy idióta, de még akkor is szerettem és reménykedtem. Nem bírtam más pasival lenni, mindenki csak emlékeztetett. Valahogy arra gondoltam, hogy soha nem is ismertem, csak egy álom volt, meg sem történt ( tagadtam). Ma már nem érdekel. Ebből a szempontból jobb, hogy kilépett az életemből és nem látom naponta.

Most viszont végre bele mertem kezdeni újba, de annak is csalódás lett a vége ( bár remélem egyszer újra megkeres, és akkor boldogok leszünk). Most emiatt szenvedek. Nem tudom, hogy leszek túl, próbálok nem erre gondolni....

az első tényleg rossz. De amikor már végleg kiábrándultam az elsőből, most már tudom, ha az a nagy sikerült, akkor bárki mást simán elfelejtek.

A rossz tulajdonságait kell keresni..kiábrándító dolgokat, meg kell tőle undorodni. Bemesélni magadnak, hogy utálod.

2009. márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az írásodból úgy tűnik, hogy nem rajtad múlt.

Gondolj arra, hogy te mindent megtettél, őt ez nem érdekelte.

Nem érdemel meg téged. Fogadd el ezt, és arra gondolj, hogy úgyis lesz majd valaki, aki még jobban megdobogtatja a szíved.

2009. márc. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig tovább kell lépni. És menni is fog, ha találsz valaki olyat, akit tényleg szeretsz. Jó módszer a bulizás, flörtölés, de a magányos esték ellen nem megfelelő ellenszer (mert a magány bent lakik az ember szívében).

Én nem 18, hanem 30 évesen találkoztam a nagy Ő-vel. Persze nem ő volt az első fizikálisan, de érzelmileg most is azt mondom, hogy még soha-senkit így, ennyire nem szerettem. Nem tartom magam buta libának, felsőfokú végzettséggel, közepes munkabeosztással, ennek ellenére olyat szerettem, aki nem érdemelte: link, hazudik, kileng (márhogy magánéleti téren), ja és még szépfiú sem volt. Csak valahogy megfogott. Egyéves kapcsolat után én szakítottam, nem azért, mert nem szerettem, hanem mert nem bírtam tovább a se-veled, se nélküled állapotot. Azóta sokat változott ő is, én is. Nekem családom van, férjem, aki szeret, kisfiam, akinek egyenlőre én jelentem az életet (7 hónapos). De még most is szívdobogást kapok, ha a volt párom szembejön velem az úton autóval. Beszélünk, köszönünk, és tudom, hogy hosszútávon "így jártam jobban", de ha látom, mindig úgy érzem, kiszakított egy darabot a szívemből is.

Jobb nem találkozni. Keresni valami új értelmet az életnek: magánélet, munka, szórakozás területén.

Aztán majd az idő megoldja...

2009. márc. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel az első volt,ezért biztos,hogy 100%-ig nem fogod elfelejteni,DE sajnos még előfordulhat a későbbiekben is,az hogy megvisel az elválás.

Én a helyedben neki kezdenék egy olyan dolognak,amit nem tudtál megvalósítani a srác miatt esetleg.Külön órák,sport,klubbok...bármi.A lényeg még véletlenül sem olyat válassz,ahol az exxel összefuthatsz!Mert akkor semmi értelme az öngyógyításnak...nem szabad begubózni és olyanra várni,akinek egyáltalán nem kellesz már.

Önálló,talpraesett csaj vagy,és próbálj meg örülni az apróbb dolgoknak is az életben.Egy kicsit törődj magaddal,új ismeretségeket szerezz:de ne úgy,hogy nekem pasinak kell a srác akivel épp beszélgetsz,hanem mindig baráti alapon közelíts a dolgokhoz.

Felesleges a múlton és a mi lett volna ha dolgon töprengened!Nálam ez a barátkozás,és magam megtalálása segített a dolgokon.:)Hajrá!

2009. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!18 éves srác vagyok,és hasonló cipőben járok mint te.Engem is most hagyott el barátnőm,igaz hogy fél év után,de ő volt az első,minden téren.Már egy hónapja hogy kidobott minden ok nélkül,ő is "kiszeretett belőlem".Nem könnyű helyzet tudom.Próbáld lekötni magad valamivel,bulizz,ismerkedj,próbálj ki olyan dolgokat amikre a kapcsolatod alatt esetleg nem volt lehetőséged.Azt mondják az idő megold mindent,tényleg így van,csak hosszú lehet az az idő nagyon.De fel a fejjel,18 éves vagy,előtted még az egész élet:)
2009. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!