Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, hogy esne ez nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hogy esne ez nektek ha egy lány ezt tenné veletek? (okkal)

Figyelt kérdés

De nem ugrana be mégis miért tesz..



Nagy évből letoj titeket egy ideje,látjátok rajta,hogy jól

érzi magát,és felvette veletek szemben azt a stílust,hogy "megvonom a vállam ha nem akkor nem"és szó szerint teljesen levegőnek néz.. Köszöntök,vagy ha megkérdezitek tőle,miért nem áll veletek szóba akkor meg se szólal,rátok se néz se semmi.. Mintha nem is léteznétek a számára:O


2011. jan. 3. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

kémia anyagot 1x kellett elolvasnom, hogy megértsem. ezt 3x...


egyébként ha szeretnék jóban lenni a lánnyal, beszélek vele, hogy mi a f*sz van?

ha nem érdekel a lány akkor nem tök mindegy? lesz*rom én is és mindenki boldog

2011. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vidaam ***** válasza:
Ne légy nyali,ezt nem komálják.Mikor arra jár ,összefuttok sugdolozz ,nézz reá és neves nagyokat .az első alkalommal nehéz lesz ,de utána meglátod mennyire bejönn neki és ne szolj hozzá ha nem muszálj.A NŐKET MINDIG IS A BUNKO NAGYKÉPŰ ÁLLOMGENGSZTER STÍLUS FOGJA MEG
2011. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

attól függ. ha csak le akartam volna vele feküdni akkor nem érdekelne a dolog, de ha többet éreznék akkor pokolian rosszul esne és szenvednék, persze én is felvenném vele a bunkó stílust még ha közben bármit megtennék érte akkor is.

sajnos pontosan tudom milyen szar érzés amikor még csak arra sem válaszol hogy mi van veled? semmire sem reagál, pedig nagyon várod :(

elmegy melletted köszönés nélkül, esetleg ha meglát feltűnően sietősre veszi, csak nehogy összefussatok :( :(

2011. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!