Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok hogyan mutattátok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan mutattátok be otthon a barátotokat?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom eddig, 18 vagyok. Most vinnék haza először fiút és nem tudom hogy mutassam be otthon. Eléggé izgulok emiatt.

Ti hogyan csináltátok? Valami jó tanácsot tudtok adni?


2011. jan. 3. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Any, apa ő feri. járunk.
2011. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nekem nem kellett bemutatni mert bemutatkozott ő magától..:DD

Amúgy meg mondhatod h anya apa ő itt xy.. és ilyenkor általába a szülök szoktáák mondani szia én anyukája vagyok xy ő meg az apukája xy..

2011. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanácsot nem biztos, h tudok adni, de annyit elmondhatok, h azt ne csináld amit én... én miután bemutattam a barátom olyan zavarba jottunk mind a ketten, h kézen fogtam aztán mondtam anyáéknak, h elmegyunk 1 pillanatra a szobámba utánna ki sem másztunk csak este.... el tudod képzelni, h mit gondoltak :D
2011. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha neked kell bemutatni az már baj.

Nem tud beszélni és bemutatkozni magától? :D Szerintem az a legjobb ha udvariasan köszön és ő maga mutatkozni be a maga módján, nem kell itt túlcifrázni a dolgot, a én barátnőm sem mutatott be otthon, udvariasan bemutatkoztam ahogy anyámék neveltek.

2011. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
u.i.: ne stresszelj a dolgon, viselkedjetek viszonylag átlagosan és a barátod is adja magát, ne színészkedjen.
2011. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nahàt..xd

nekem nem kellett bemutatni:D bevittem levette a cipot bemutatkozott csokolom XX vagyok. szia en meg a xx anyukaja xx ..xd szval:D ne stresszelj:dd

2011. jan. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!