Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, inkább tőletek kérdezném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, inkább tőletek kérdezném, de lányoktól is. Most mire volt ez jó?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nem volt még igazán komoly kapcsolatom.

Nyár végén megismerkedtem egy sráccal egy buliban, jól elbeszélgettünk, de semmi több. Másnap megkeresett fb-n, visszjelöltem. De nem vettük fel a kapcsolatot.

Szeptember vége felé megint találkoztunk egy buliban, megint nagyon jól elvoltunk, volt egy kis flörtölgetés is, de még mindig semmi komolyabb. Ezután úgy egy hétre felvett msn-re. Beszélgetni kezdtünk megkedveltem, mert úgy látta a dolgokat, mint én, sokmindenben hasonlítottunk, ráadásul jobban meg tudtam vele beszélni bármit, mint az addigi barátaimmal/barátnőimmel (ami szokatlan volt, mert nekem elég hosszú időbe telik egy közelibb barátság kialakítása). Minden nap keresett, kérte, hogy keressem én is, ha egy nap nem keresett, vagy nem jött fel, másnap bocsánatot kért, és mondta, hogy tanulnia kellett, stb.

Szóval hozzászoktam, hogy ottvan nekem, és számíthatok rá.

Nem sok idő múltán felvetette, hogy találkozhatnánk-e személyesen is beszélgetni, természetesen igent mondtam. Innen kezdődtek a bonyodalmak.

Első találkozásnál a végén azt mondta, hogy ez csak egy teljesen baráti találkozó volt, és ne értsünk félre semmit... közben átölelt, és puszilgatott(én meg ráhagytam- mondja csak a butaságait...) A második alkalom is úgy telt el, hogy egymást öleltük. Felmerült, hogy mi van köztünk. Itt már az volt, hogy "még nem szerelem, de akár az is lehet".

Harmadik alkalommal megcsókolt...

Negyedszerre kijelentette, hogy szégyelli a múltkori délutánt, és szeretné, ha elfelejtenénk, és egy ideig nem találkoznánk, de maradjunk barátok, mert szüksége van rám.

Később, mire "kihevertem volna", hogy nem keres többé, megint megkeresett, hogy találkozni akar. Talákoztunk, nála kötöttünk ki, az ágyában, összebújva. Azt mondta, hogy nagyon szeretne megcsókolni, de nem tudja, mit váltana ki belőlem, ez nekem eléggé rosszul esett, és azt válaszoltam, bár ne érdekelné, hogy mit vált ki belőlem. Következő alkalommal szó nélkül megcsókolt.

És ezután végig ez ment: hol összejöttünk, ha kimondva nem is, hol "megijedt", talán kicsit jobban kötődni kezdett hozzám, amit nem szeretett volna, és nem beszéltünk egy ideig... kicsit kikészített a helyzet (ezalatt az idő alatt úgy viselkedtünk, mint akik járnak: csók, simogatás volt, bár szexig semmilyen formában nem jutottunk el, pedig tudtam, hogy kíván, ő pedig tudta, hogy én is őt, csak talán nem érezte helyesnek a korkülönbséget).

Aztán egyszer komolyabban összevesztünk. Ezután megint megkeresett, újra közel kerültünk, azt mondta, jó lenne, ha többet találkoznánk. Következő alkalommal még közelebb kerültünk, majdnem lefeküdtünk, de végül mindkettőnk észnél maradt... ezt követően összevesztünk, és megint nem beszéltünk. (Tiszta agyrém).

Kicsit később megint megkeresett, ekkor már sírni tudtam volna az értetlenségtől és az idegességtől, átbeszéltük helyzetet, békésebben köszöntünk el. Végül az utolsó beszélgetésünknél úgy köszönt el, hogy írjak neki, ha van valami érdekes, picit hiányzom neki. Másnaptól kezdve eltűnt msnről, kellett egy hét, mire rájöttem, hogy letiltott. Ha felmentem fb-ra, akkor ő egyből kijelentkezett. Így inkább telefonon már nem kerestem.


Egyébként a srác 19 múlt, valahogy nem várnám tőle, hogy ilyen gyerekesen reagáljon bármire, nem olyannak ismertem meg, hogy ha van valami oka, hogy ne beszéljünk, akkor azt nem mondaná el előtte.


Azóta nincs másik kapcsolata, ezt biztosan tudom, közös baráti körből.



Minden tiszteletem a Tiétek, ha végigolvastátok. Most már csak pár kérdés: miért csinálta ezt? mire volt ez jó neki? Miért tűnhetett el, miért nem szeretne beszélni velem, ha elméletben "hiányzom" neki?


Kérlek segítsetek!


2011. jan. 3. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak jó manipulátor. Még egy kis idő, és könyörögni fogsz, hogy használjon ki...
2011. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem átvert téged, de nagyon. Eleinte talán komolyan gondolhatta, csak szerintem megijedt az elköteleződéstől. De az is lehet, hogy sok csalódás érte, és emiatt nem biztos a dolgában.

Msn-ről pedig szerintem azért tiltott le, mert

1. van barátnője

2. el akar felejteni

Nem tudom, te ismered. Lehet, hogy még mindig szeret, csak bizonytalan valamiért. Ha nem megy, ne erőltesd. Fiatal vagy, lesz még barátod bőven.

2011. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azóta foglalkozok mással, van egy másik srác, akivel már egyszer-kétszer összefutottam, szóval elfoglalom magam. De ez a dolog csak nem hagy nyugodni. Annyi büszkeség van bennem, hogy ne keressem én, ha már ő tűnt el. De csak zavar, hogy elvesztettem egy ilyen közeli barátot, mert azért barát volt a javából, még ha ebből nem is tűnik úgy annyira...
2011. jan. 3. 23:28
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt biztosan tudom, hogy nincs barátnője, sem ilyen másik kapcsolata, mint én voltam neki (ez kicsit hülyén hangzik). Annak meg nem tudom, mi értelme lenne, hogy el akar felejteni... de ha így van, mért nem azt mondta, hogy " figyelj, nekem ez a barátság nem megy, én nem szeretnék tőled inkább semmit, nem foglak keresni többet"? MIért csak... eltűnt?
2011. jan. 3. 23:31
 5/14 anonim ***** válasza:

J válasza


Az az igazság hogy van egy pár furcsa ember ezen a földön. Ahogy leírtad a dolgokat hogy mindent meg tudtatok beszélni stb. nem igazán értem mi volt a problémálya, esetleg nagyon frusztrálta az hogy nem tul tapasztalt érzelmi téren fél a csalódástól (tőled) vagy esetleg szűz. De ha ez a lehetőség sem ál fent akkor esetleg komolyabb (pszihés) problémái legetnek.

2011. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom. Előttem már (tudtommal, de ez nem biztos) egy komolytalanabb, és egy komolyabb kapcsolata volt. Egyébként elég kiterjedt baráti társasága van, van pár nagyon jó haverja is (egy-kettőt ismerek). Esetleg az lehet kihatással a dologra, hogy a szülei elváltak, és az anyja külföldre költözött, 7-8 éve. De ha volt már másik kapcsolata is, meg eyébként abszolút rendben van a szociális élete... nem értem egyszerűen.
2011. jan. 3. 23:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Az előttem szólókkal összességében egyetértek.

Vagy jó játékos, és pont ezt akarja elérni, hogy állandóan vele foglalkozz, sejtelmes legyen a számodra - ez esetben sikeresen csinálja.

Vagy szűz, nem volt még komolyabb kapcsolata, ez nem túl valószínű a leírtak alapján.

Az is lehet, hogy az elején komolyan vett, de utána TE nem tudtad kellőképpen fenntartani az érdeklődését.


Én a helyedben abszolút nem foglalkoznék vele, nem tiltanám le meg semmi ilyesmi, de sose írnék rá, ha összefutnánk, akkor se kezdeményeznék semmit csak köszönnék. Ilyenkor kell jégkirálynőnek lenni, hidd el, az célt ér.

2011. jan. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem átver. Persze nem biztos, és leszögezném, hogy én képes vagyok túlságosan is negatívan látni az embereket, de nagyon úgy tűnik, hogy csak játszott Veled. Velem is volt hasonló, de úgy, hogy a lány aki gyerekkori barátom volt 9 éves koromban írt nekem egy szerelmes levelet, én meg megijedtem és eltűntem az életéből, node azért más kor volt. 19 évesen már nem hiszem, hogy ilyesmi lenne. Átver és ki akar használni érzelmileg, vagy érdektelen vagy számára. Ha esetleg régi csalódás miatt nem akar semmi komolyabbat, akkor meg miért csókolgat meg miért van Veled ágyban? És ráadásul szerintem itt ki is derült, hogy barát-e vagy sem. Egy barát nem tenne ilyet, hogy csak úgy letilt MSN-ről. Nem csodálom, ha kikészültél. :(

19/F

2011. jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

HMm....

KOrához képest elég éretlennek tunik...lehet hogy csak meg van zawarodva ...elofordul hogy mi ferfiak megzawarodunk ...



egyszer en is csinaltam igy honapra rá megbántam es kerestem a csajt


NEMTUDOM H o mit fog tenni sajnos sry..

2011. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket... hát várok és majd kiderül, hogy mi lesz. Ha már nagyon idegesít majd a dolog, talán felhívom... bár lehet hogy nem kellene.
2011. jan. 4. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!