Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lányoktól (18-26 éves)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányoktól (18-26 éves) kérdezném kíváncsi vagyok az álláspontokra, melyik srác a szimpatikusabb?

Figyelt kérdés
Szóval az, akinek még nem volt kapcsolata lányokkal, vagy csak 1 lánnyal max, vagy ha már igencsak sok lánnyal volt kapcsolata, tehát ismeri kívül belül a nőket. Egyébként mindkettő mondjuk jól néz ki, és egy viszonylag normálisnak mondható srác lenne. Én mint srác kérdem ezt, hogy a lányoknak mi számít jobban? Melyik a vonzóbb? Hogy úgy írjam, a sok mártásban kanál típus, vagy a tapasztalatlan. :) De kérlek titeket tegyétek a szívetekre a kezetek (képletesen) :) és őszintén válaszoljatok. Köszönöm előre is.
2011. aug. 19. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez attol is függ hogy a lány tapasztalt vagy nem
2011. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amelyikbe szerelmes vagyok. Akkor normális keretek (szóval azért gyilkos ne legyen) között nem érdekelnek ilyen dolgok.

De most hogy nem vagyok szerelmes, logikusan nézve az aki kevesebb lánnyal volt.

20L

2011. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca.. ***** válasza:

amelyiknek nem volt dolga lányokkal, annak miért nem volt? valószínű ez lenne a gátló tényező... annak oka van, hogy ilyen "hátrányba " került.

egyébként az sem mindegy h a másiknak milyen viszonya volt a sok nővel. mert ha csak a "jómegdugtamotthagytam" kategória, akkor legalábbis ésszel azt mondanám h nem, ő nem optimális, bár ettől függetlenül valószínűleg én is érte lennék oda.

2011. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem pl probléma van a faszommal azért nem volt :'( vigasztaljatok meg kérlek
2011. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet elbizonytalanodnék ha kiderülne,hogy egy pl.25 éves srácnak még csak egy kapcsolata volt,de ha nagyon tetszik akkor nem számít:) az sokkal rosszabb ha tudom, rengeteg lánnyal volt már... főleg ha azzal még dicsekszik is...
2011. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kevés kapcsolatos egyértelműen...


20/l

2011. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valami nagy gáz lehet azzal a sráccal amelyiknek még ennyi idősen nem volt csaja. És valószínűleg nem is tud bánni a nőkkel semmilyen téren! Inkább a belevaló pasi! Nehogy már még én tanítgassam!
2011. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a tapasztaltat választanám, jobb az, ha tudja, mit csinál. :)
2011. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én barátom 18 volt, amikor összejött velem, előttem csak ilyen 1-2 hónapos kapcsolata volt, örülök ennek.

Így több év elteltével is azt választanám, akinek kevesebb kapcsolata volt. (bár én nem akarok már mást választani helyette, remélem nem is kell :D)

De azért hangsúlyoznám, ha olyan srác tetszene, akinek már sok kapcsolata volt, az nem jelentene semilyen hátrányt a szememben, csak ha már választani lehet...

2011. aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogy a 2 között, ne túl sok, de ne is túl kevés.
2011. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!