Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, inkább tőletek kérdezném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, inkább tőletek kérdezném, de lányoktól is. Most mire volt ez jó?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nem volt még igazán komoly kapcsolatom.

Nyár végén megismerkedtem egy sráccal egy buliban, jól elbeszélgettünk, de semmi több. Másnap megkeresett fb-n, visszjelöltem. De nem vettük fel a kapcsolatot.

Szeptember vége felé megint találkoztunk egy buliban, megint nagyon jól elvoltunk, volt egy kis flörtölgetés is, de még mindig semmi komolyabb. Ezután úgy egy hétre felvett msn-re. Beszélgetni kezdtünk megkedveltem, mert úgy látta a dolgokat, mint én, sokmindenben hasonlítottunk, ráadásul jobban meg tudtam vele beszélni bármit, mint az addigi barátaimmal/barátnőimmel (ami szokatlan volt, mert nekem elég hosszú időbe telik egy közelibb barátság kialakítása). Minden nap keresett, kérte, hogy keressem én is, ha egy nap nem keresett, vagy nem jött fel, másnap bocsánatot kért, és mondta, hogy tanulnia kellett, stb.

Szóval hozzászoktam, hogy ottvan nekem, és számíthatok rá.

Nem sok idő múltán felvetette, hogy találkozhatnánk-e személyesen is beszélgetni, természetesen igent mondtam. Innen kezdődtek a bonyodalmak.

Első találkozásnál a végén azt mondta, hogy ez csak egy teljesen baráti találkozó volt, és ne értsünk félre semmit... közben átölelt, és puszilgatott(én meg ráhagytam- mondja csak a butaságait...) A második alkalom is úgy telt el, hogy egymást öleltük. Felmerült, hogy mi van köztünk. Itt már az volt, hogy "még nem szerelem, de akár az is lehet".

Harmadik alkalommal megcsókolt...

Negyedszerre kijelentette, hogy szégyelli a múltkori délutánt, és szeretné, ha elfelejtenénk, és egy ideig nem találkoznánk, de maradjunk barátok, mert szüksége van rám.

Később, mire "kihevertem volna", hogy nem keres többé, megint megkeresett, hogy találkozni akar. Talákoztunk, nála kötöttünk ki, az ágyában, összebújva. Azt mondta, hogy nagyon szeretne megcsókolni, de nem tudja, mit váltana ki belőlem, ez nekem eléggé rosszul esett, és azt válaszoltam, bár ne érdekelné, hogy mit vált ki belőlem. Következő alkalommal szó nélkül megcsókolt.

És ezután végig ez ment: hol összejöttünk, ha kimondva nem is, hol "megijedt", talán kicsit jobban kötődni kezdett hozzám, amit nem szeretett volna, és nem beszéltünk egy ideig... kicsit kikészített a helyzet (ezalatt az idő alatt úgy viselkedtünk, mint akik járnak: csók, simogatás volt, bár szexig semmilyen formában nem jutottunk el, pedig tudtam, hogy kíván, ő pedig tudta, hogy én is őt, csak talán nem érezte helyesnek a korkülönbséget).

Aztán egyszer komolyabban összevesztünk. Ezután megint megkeresett, újra közel kerültünk, azt mondta, jó lenne, ha többet találkoznánk. Következő alkalommal még közelebb kerültünk, majdnem lefeküdtünk, de végül mindkettőnk észnél maradt... ezt követően összevesztünk, és megint nem beszéltünk. (Tiszta agyrém).

Kicsit később megint megkeresett, ekkor már sírni tudtam volna az értetlenségtől és az idegességtől, átbeszéltük helyzetet, békésebben köszöntünk el. Végül az utolsó beszélgetésünknél úgy köszönt el, hogy írjak neki, ha van valami érdekes, picit hiányzom neki. Másnaptól kezdve eltűnt msnről, kellett egy hét, mire rájöttem, hogy letiltott. Ha felmentem fb-ra, akkor ő egyből kijelentkezett. Így inkább telefonon már nem kerestem.


Egyébként a srác 19 múlt, valahogy nem várnám tőle, hogy ilyen gyerekesen reagáljon bármire, nem olyannak ismertem meg, hogy ha van valami oka, hogy ne beszéljünk, akkor azt nem mondaná el előtte.


Azóta nincs másik kapcsolata, ezt biztosan tudom, közös baráti körből.



Minden tiszteletem a Tiétek, ha végigolvastátok. Most már csak pár kérdés: miért csinálta ezt? mire volt ez jó neki? Miért tűnhetett el, miért nem szeretne beszélni velem, ha elméletben "hiányzom" neki?


Kérlek segítsetek!


2011. jan. 3. 23:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bizonytalan találgatásaim vannak, semmi több:

Szerintem a legvalószínűbb az, hogy lelki problémái vannak, esetleg családi balhé, sulijában valami gáz volt, stb. Mindenesetre elég egy nagy tuskó ember az ilyen, - ha zavarodott, ha nem - én a helyedbe nem barátkoznék többet vele, legalábbis nem olyan közelről, mint te leírtad.

16/F

2011. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Most biztos tuskó vagyok meg mit tudom én. De még ne ábrándozz 16 évesen életfogytig tartó szerelemről, vagyis ábrándozz, csak ne éld bele magad. Úgy is jönni menni fognak a barátok. És majd talán ha tovább tanulsz akkor utolsó években fogod megtalálni az igazi nagy Ő-t. Kivétel erősíti a szabályt.


Am ilyenek elkerülésére, azt javaslom hogy a jövőben ne gyere össze olyan gyorsan a sráccal, ismerd meg jobban. Ha valóban szeret akkor várni fog rád, ha nem akkor nem kell mondanom. Én több mint 7 hónapot vártam azzal, hogy össze jöjjek a mostani barátnőmmel. Mert elegem volt a link lányokból. És ez 9 hónapja volt, azóta nem volt veszekedés sem, és már merek vele messzebbre is gondolkodni, mert nekem már csak 1 év van hátra és diplomázom.


20/F

2011. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak: nem vagy tuskó :) de eszemben sincs életfogytig tartó szerelemről ábrándozni. csak úgy gondolom, ha egy kapcsolatban (nem feltétlenül párkapcsolatban- ez mondjuk a kettő határán volt) én őszinte vagyok, akkor ezt várhatom a másik fél részéről is, és ez nem eltúlzott elvárás. és azt, ha nem mond semmit, csak eltűnik, nem tudom őszintének tekinteni, még ha kifejező cselekedet is.


Köszi a válaszokat, azért várok még véleményeket!

2011. jan. 6. 00:05
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi is úgy gondoljuk, hogy őszintének lenni teljesen elvárható lenne ebben a helyzetben (meg más helyzetekben is, de tudod hogy értem), épp ezért mondjuk, hogy felejtsd el. :(
2011. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!