Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretnék általánosítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék általánosítani, csak azt vettem észre, hogy van egy pár nagyon is rendes pasi körülöttem, és mégis egyedül vannak. Ennek mi lehet az oka? A lányoknak ez miért nem tetszik?

Figyelt kérdés

Ezek a pasik nem is rondák, szóval még inkább nem értem annak okát, hogy miért nem találnak magunknak normális lányt/nőt. De ez fordítva is igaz, mert sok rendes lányt is ismerek, akik szintén egyedül tengetik napjaikat.


Hát ki érti ezt?


2011. jan. 4. 14:07
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
A médián kívül minden további zavaró tényező régen is megvolt szerintem. Ebből én azt szűrtem le leginkább, hogy a média tesz a fiatalokra ekkora hatást.Ebben teljesen egyet értek veled, én is így gondolom amit leírtál.
2011. jan. 4. 19:44
 22/24 anonim ***** válasza:
75%
Zavaró körülmény az is, ha nem együtt hozzák létre az otthonukat a fiatalok.Probléma ha az egyik félnek van lakása, és azt félti.Problem ha a másiknak van, mert mi lesz velem ha kipakol.Probléma az is ha mindkettőnek van lakása, mert ritkán tudnak megegyezni a hasznosításról.Ide már kell a házassági vagyoni szerződés, ami megint rombolja a szerelmet.Két közeli esetről is tudok, mikor szakmunkás fiú nagyon félve ment bele a kapcsolatba.Mindkét lány érettségizett, és ez okozta az óvatosságot, hogy lenézik majd őket.Fiúkat óvatosságra inti, ha jön a baba, ők utána egy életre háttérbe szorulnak.Régen ezek se voltak.Voltam tagja olyan klubnak, ahol orvostól, jogásztól, esztergályos, és postásig nagyon vegyes volt a társaság.Klubon belül több házasság is létrejött, és ezek egy életre szóltak. Nem volt olyan a hozzáállás, rúgd ki, dobd ki. Hagyd ott, te jobbat érdemelsz.Majd jön az igazi aki megbecsül.És ilyen tanácsokat még többgyerekes anyukák is szoktak kapni.Ilyen, és ehhez hasonló ismeretek mellett igencsak indokolt az óvatosság.
2011. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
93%

zavaró ok van éppenséggel bőven. bár én fiatal vagyok, de szerintem régen könnyebb volt párt találni.

a médiából ömlik a szex és new york életérzés, hogy semmi rossz nincs az egyéjszakás kapcsolatban. jönnek az amerikai világsztárok képei, videói ahol ők tökéletesek. robert pattisonért is oda van a fiatal lányok többsége, de abba senki se gondol bele, hogy milyen valójában, az ugye nem számít. szintén elég zavaró, hogy a nőknek hihetetlen anyagi igényei lettek, mert látják a tv-ben a jó példát ahol a 80-90 éves hugh heffner több huszonéves lánnyal él együtt, természetesen csak szerelemből, és ők megkapnak mindent, limuzinnal mennek vásárolni stb...

én leginkább csak a nőkről tudok beszélni, mert ott vannak tapasztalataim. ritka a normális és szép lány, és itt nem a Bódy Szilvire gondolok, mert számomra ő nem szép, csupán szexuálisan vonzó. bár ezt részben a férfiak rontják el. ha egy lány szép akkor versengnek érte, mint a választáson mindent beígérnek, a lányok persze elbízzák magukat, önteltek lesznek, úgy gondolják, hogy ők mindent megérdemelnek alanyi jogon pusztán azért mert szépek.

én azt veszem észre, hogy a 20-25 éves korosztályból ritka az a lány-nő aki komoly kapcsolatra vágyik és nem csak kapni szeretne hanem adni is. itt arra gondolok, hogy egy kapcsolat két emberen múlik, nem csak vári kell hogy nekem teljesen jó legyen, hanem hogy a másik is boldog legyen. áldozatokat kell hozni kölcsönösen.

ha a párom el szeretne menni színházba és ha utálom is akkor is elmegyek vele, és ő is fog olyat csinálni amit kevésbé szeretne. (én mondjuk szívesen járnék, remélhetőleg ha lesz kivel fogok is).

elég elmenni egy főiskolára és megnézni mi van ott. az a menő aki hetente kétszer földig issza magát és másnaposan jön be órára. ha egy lány csinos akkor a barátjának természetesen bmw-je amiért nyilván nem ő dolgozott meg.

és még sorolhatnám, de minek? értelmetlen. esetleg rájönnek majd páran, hogy nem nagy érdem a kapott autó és a család pénze, amikor az illető fiú-férfi nem jó ember. mert a pénz idővel elfogy ha szórják, elcsattan majd egy-két pofon, becsúszik egy-két megcsalás, a nő meg otthoni segédmunkássá válik....

23f

2011. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
78%
Ez tetszett, utolsó kommentelő, viszont itt egyik srác mondta kommentbe általánosítva, hogy mindenkinek nagyok az igényei. Igen, mindenkinek vannak igényei, de nem mindegy mekkorák. Például én tuti nem jönnék össze egy elkényeztetett bombázóval, akárhogy kérné, mondjuk ez lehetetlen is lenne, hogy kérné, de na ... Azt belátom, hogy egyeseknek nagy igényei vannak, de nem nekem... (Képeket nem fogok mutatni, egyéni ügyetek, hogy elhiszitek, vagy sem.) Mondjuk igen, a külső... Hmm... volt 2 csaj is, aki először nem igazán jött be nekem külsőleg, mégis, megismertem, jó fejnek tűnt, és mégis elutasított, szóval ... 14:53 voltam
2011. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!