Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordul olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul olyan, hogy valaki szakít valakivel, aztán jóval később ráeszmél arra, hogy hiba volt? Később rájön, hogy hiányzik neki az illető?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy a szívének hiányzik-e azt nem tudthatom, viszont gyakori az a gyenge jellem hogy összegyűrik a lepedőt még 1 egyszer-kétszer...
2011. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Előfordul. velem is volt már, hogy szakítottam egy fiúval, megbántam de nagyon, később rájöttem hogy azt bántam volna meg igazán ha újra össze jövünk.:)
2011. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A volt pasimmal már előfordult. :)
2011. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy lánnyal 7 hónapig voltam együtt , majd megjelent a volt pasija, akit kiosztottam és elküldtem a búsba mert újra rástartol a lányra, erre a lány ugy döntött h bocsi de ő visszamegy hozzá.......először szomorú lettem aztán rohadt pipa, és megmondtam neki hogy menjen a gec*be a hülye idióta barátjával, pont összeillenek....


Aztán 2 hét múlva jött volna vissza h összevesztek, megbántotta 1x meg is ütötte...tényleg volt 1 szép folt is az arcán...elmentem a sráchoz (nem egyedül a biztonság kedvéért) megütöttem párszor majd elkergettem, és utána DOBTAM a csajt is.

2011. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sose bánj meg semmit. Élj úgy, hogy ami jön azt fogadod el. Főleg ha hülye voltál hogy léptél akkor amikor jobb lenne vele ,mint nélküle... ;)

Én sose bántam meg semmit. ;)

2011. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen van ilyen. Én két évig szenvedtem mire vissza kaptam. most lettünk 3 hónaposak tegnap.
2011. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: mi történt?
2011. jan. 5. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
én masfél év utan szakítottam a baratommal, mert rossz volt minden...de nem tudunk szabadulni egymastól...osztalytarsak voltunk utana még fél évig, most egy karra jarunk...volt egy időszakom (fél évvel a szakítas utan), amikor nagyon vissza akartam kapni, de ztan rajöttem, hogy oka volt, hogy szakítottunk, és nem ő hianyzik, hanem az, aki régen volt, úgyhogy szerencsére most túl vagyok rajta...de a kérdésre valaszolva: igen, előfordul...
2011. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!