Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ha azt érzem, hogy annyira hiányzik a barátnőm, hogy majd meggebedek ha nincs velem? Információ lent!

Figyelt kérdés
Szóval,nagyon hiányzik már akkor amikor elmegy tőlem,pedig suliba d.e. együtt vagyunk,meg estefele is eljön,de amikor visszamegy a kollégiumba akkor nagyon hiányzik,és rossz kedvem lesz,hogy nem lehet velem,és ez csak alap fokozat,de ha péntek-szombat nem találkozunk akkor még rosszabb,félek megőrítem ezzel,de nem tehetek róla,annyira szeret engem,és én is őt,hogy nem bírom nélküle,és ha nincs velem meg akarok őrülni,mert annyira szeretem,ő jelent nekem mindent.18/F Szerintetek egészséges ez?
2011. jan. 5. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
hátt gondolom az első barátnőd. akkor szokás ilyet érezni. egyébként szerintem bocs hogy ezt mondom, de nem teljesen egészséges, mivel egy idő után ki fogod készíteni, és megun téged. kicsit vedd lazábban. de ne legyél bunkó. csak ne rajongj érte.
2011. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bretso ***** válasza:
Nem csak te vagy így ezzel, hogy egészséges-e, hmm.. szerintem az. De biztos lesznek, akik azt mondják, hogy az ilyen szintű ragaszkodás már beteges.
2011. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos,az érzéseinket nem tudjuk írányítani,max korlátozni tudjuk a mellékhatásait,vagy elfojtani azokat,de teljesen elnyomni nem lehet.
2011. jan. 5. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős a helyzet. Szerintem sem teljesen egészséges dolog. Érzelmi függőség jele. Szóval nem szabad túlzásba vinni, mert veszélyezteti a kapcsolatot. Érezni lehet bármit, de nem muszáj beszélni is róla. Különben én is küzdök ezzel. Lazaság, humor az nagyon fontos!
2011. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!