Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom mi a helyes, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom mi a helyes, de mégis meg vagyok zavarodva. Mit tegyek? (bővebb információ lent)

Figyelt kérdés

Jövő héten lennénk egy évesek a párommal - sajnos a kapcsolatunk eléggé bonyolult, így nagyon kevesen tudnak róla (szülőket nem tudják). Amikor az évfordulónk lesz, akkor lesz az egyik rokonom temetése. A párom ezen berágott, mint utólag kiderült a hozzáállásommal volt baja; azt akarja hogy valamilyen kifogást gyártsak és ne menjek el. Hozzáteszem, aznap este már együtt tudnánk lenni, így sem jó neki... Szerintem nem helyes hogy választás elé állít, és meg se próbálja megérteni, ennek ellenére gondolkozóba estem.

(Hozzá kell azt is tennem, hogy mostanában eléggé feszült a kapcsolatunk, sok vita volt, úgy érzem egy csomószor ki akar sajátítani és mindig az ő nézetei-elvei a helyesek.)


Mi lenne a jó? Vagy tényleg tegyek az i-re végre pontot és merjek nemet mondani. Mert valójában tényleg egy zsarnok?


2011. ápr. 10. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Illett volna felajánlania, hogy elkísér a temetésre. Ha feltűnés nélkül nem mehet, legalább téged ne tiltson el.
2011. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmü, hogy a rokon temetésére mégy el, ez nem olyan, amit csak úgy ki szokás hagyni. HA neki ez nem tetszik, akkor nem ártana, ha kicsit magába szállna, és elgondolkodna, hogy egy TEMETÉS az nem szórakozás.

Ha ennyire nem akarja/tudja elfogadni, hogy neked vannak kötelességeid is, akkor nem sok jövöjétt láttom a kapcsolatotoknak.


(És még egy: igy nem helyes, amit irtál "Vagy tényleg tegyek az i-re végre pontot" ugyanis pontot a mondat, mese vagy történet végére lehet tenni, az i-n meg ott van a pont, tehát igy lenne jó: tegyek a (mondat vagy történet) végére pontot? - Remélem, nem haragszol.)

2011. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Intézd el a barátod, ha ilyen hülye, de végleg. Ha két nappal a rokonod temetése előtt csinálod, talán még sikerül leszervezni, hogy őt is ugyanott búcsúztassák, és akkor a rokonod temetésére is el tudsz menni, és meg tudjátok ünnepelni az évfordulót is, igaz ő már nem fog olyan sokat érzékelni belőle.
2011. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos elkísérni nem tud, de ennek ellenére nem ártana ha megértene. Ráadásul az egész estét együtt tölthetnénk utána. Elhiszem hogy már titokban szervezkedett, de ő meg elhihetné azt, hogy nem én nem akartam hogy ez legyen.

Rossz érzés, hogy nem képes megérteni és hogy ennyire hevesen reagál rá. Fájdalmas. Főleg az, hogy ilyenekké váltunk. Lassan be kellene nekem is látnom hogy így sok értelme nincsen.

2011. ápr. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!