Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, de csak most derült ki nagyon fontos információ. Nem tudom mit tehetnék? Olyan hülyének érzem magam. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. A sulinkban, kettővel felettem jár egy srác. Már tavaly kinéztem, kérdezősködtem róla ki mit tud róla. Amikor megtudtam, hogy nincs barátnője, nagyon örültem.Oda is mentem hozzá suliba, de nagyon elutasító volt. Ez még tavaly év vége fele volt.Aztán egy hét múlva kb jött velem szembe és nagyon nevetett, miközben nézett. Majd nem sokkal utána már köszönt, aztán pedig találkoztunk egyszer sulin kívül.Az után a tali után egyből nálunk kötöttünk ki. Reggel tőlünk ment suliba, de nagyon furcsa volt, mert nem velem ment be, már kint elköszönt.Folytatódtak ezek a találkák, mondhatni olyan volt, mintha titokban. Viszont csak nálunk voltunk, és nem gyakran maradt nálam. Amikor kérdeztem miért nem megyünk hozzá mindig terelt. Aztán most nem régen kiderült. Több mint 4 éve van barátnője, ráadásul a lány is abba a suliba jár, amelyikbe én, csak nem ugyanazokon van bent, mint én és a srác. Így nekem fel sem tünhetett, amikor meg kérdeztem, van-e valakije, ugyancsak nem mondott semmit. Msn-en beszéltem vele legutoljára, hogy ráér-e, arra voltam kiváncsi,és akkor mondta el. Meg hogy szereti, csak abban az időszakban viharfelhők gyülekeztek, és nem volt jó a kapcsolatuk. Most nem tudom mit csináljak, én totál szerelmes vagyok belé, ő meg kihasznált! Mit tennétek?
2010. okt. 12. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nos, EZÉRT nem szokás első randin lefeküdni valakivel, akit nem is ismersz. Te voltál az ostoba, most viseld a következményeket. Mondjuk én a helyedben szólnék a nőjének, aztán kidobnám a pics@ba.
2010. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
elmondanám a csajnak! megaláznám. Hogy képzeli?..:S
2010. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
:S semmit ezzel nincs mit tenni max keresel 1 normális hapit :P de mint beépitett ember mondhatom: kevesen vagyunk :P [ uh szegény :P am max még azt meg teheted h be köpöd bnőjénél :P jobb ugyan nem lesz de én megtenném mert szeretek szadizni :P + ne csak te szenvedj szívjon a csávó is :P bár akkor a lány is szívna az meg ..] de minden esetre semmi értelmeset nem tudsz tenni ezzel :S
2010. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

megint én :P 3. hsz :P


1. 2 hszelő és az neki miért lenne jó? attol ugyan úgy szarul lesz :P + attol h az 1. hszelő le ugatja szintén nem sok minden javul :P


18F

2010. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

én csak annyit látok ami a kihasználtságot jelenti hogy: Volt, hogy ott kotott ki nalunk.

nem irtad, hogy szex is volt.

2010. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát csak azért jött...másra nem kellettem neki..

De a csajának...meg csak a keresztnevét tudom, semmi mást. Nem tudnám neki beköpni.:(

2010. okt. 12. 17:52
 7/17 anonim ***** válasza:
suli rádió XD mekkora alázás lenne úristen XD de amúgy abba igaza van 1. hszelőnek h 1.nek terpeszteni .. ügyes :P
2010. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Na ne szórakozz, egy suliba jártok, én látatlanban két perc alatt kinyomoznám, hogy ki a nője. Biztos marha bonyolult dolog. Egyébként harmadik vagy hanyadik hozzászóló: szerintem a srác nőjének joga van tudni, hogy a pasija félrekúr.
2010. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De a csaja nem ugyan azokon a napokon van suliban, mint mi. Mi csütörtök péntek, a lány meg hétfő kedd.
2010. okt. 12. 17:57
 10/17 nagyviri ***** válasza:
Tanulj az esetből, és legközelebb nem fogsz lefeküdni első szóra egy olyan pasival, akiről semmit sem tudsz. Nem érdemes nagydobra verned, hogy mi történt, hála szép kis hímsoviniszta társadalmunknak, úgyis téged hibáztatnának mindenért, azon meg úgyis elsiklana mindenki, hogy a pasi sem veled, sem a barátnőjével nem viselkedett épp úriember módján. A barátnőjét se nagyon kutatgasd, mert 1. úgyis a te szemedet kaparná ki először, 2. ha a hapsija egyszer megtette vele, máskor is meg fogja, tehát a pali rövid időn belül le fog bukni.
2010. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!