Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam, ill. itt is olvastam, h. buliban, interneten. De szívesen olvasnék olyan történeteket, h. pl. utcán, buszon, könyvtárban, színházban, stb. Egyszerűen csak érdekelnek ezek a történetek, mert nekem sincs barátom, és mindig mindenki azt mondja, h. el kell járni különböző helyekre. Én járok színházba is, meg moziba, meg bulizni, de azért hiszek abban, h. akár az utcán is megtalálhatom az igazit.
2011. jan. 6. 10:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
az első barátommal még 5-6 évvel ezelőtt ismerkedtem meg, most 20 vagyok. Egyik barátnőmet kísértem el bérletet venni, de nagyon nem akartam, de csak elrángatott. Az állomáson köszönt neki egy volt osztálytársa (srác), kicsit beszélgettek is, majd hazamentünk, de én másik busszal,ők együtt. Ez volt pénteken. Utána hétfőn pedig mondja nekem a barátnőm, hogy a srác akivel találkoztunk az állomáson, kérdezősködött rólam, és találkozni akar velem:) egy hónapig találkozgattunk, amíg elcsattant az első csók és elkezdtünk járni. 15 évesek voltunk, 2 évig voltunk együtt. A sors furcsa fntora, hogy idén nyáron újra összemelegedtünk, 3 év után, de ezen a héten vége lett a kavarások miatt (volt barátnő a képbe került, féltékenység a köbön). Szép volt az együtt töltött idő vele, nem bánok semmit:)
2011. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mi ugyanott önkénteskedünk:)
2011. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Örülök, h. ilyen sokan írtok, nagyon jó ezeket olvasni. Remélem nekem is lesznek majd ilyen történeteim. :)
2011. jan. 6. 11:41
 14/25 anonim ***** válasza:
Mi egy suliba jártunk, de sose figyeltünk fel egymásra. Utolsó táborba (amikor ballagott)összejöttünk. Aztán szakítottunk, azóta eltelt 2 év, és most újra együtt :)
2011. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

a neten.

19/L és 19/F

2011. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
11:30-nak: Tök jó, ezek szerint itt is lehet ismerkedni. Sajnálom, h. már véget ért.
2011. jan. 6. 11:44
 17/25 A kérdező kommentje:
11:36-nak: én is önkénteskedem :)
2011. jan. 6. 11:46
 18/25 anonim ***** válasza:

Hát még én...

Na de mindegy, a lényeg, hogy szerintem mindenhol lehet ismerkedni. Annyiféle érdekes ember van, sosem tudhatod hol akadhatsz olyasvalakibe, akivel összeilletek. :)

2011. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik bevásárló központban mászkáltam, és megálltam megbámulni egy kirakatot. Ő sms-t írva közeledett, nem vett észre, és nekem ütközött, de úgy, hogy elejtette telefonját meg a táskáját. Hozzátartozik, hogy a párom az a típusú emberke, aki ha csak egyetlen banánhéj van eldobva a városban, tuti hogy rálép a visszaúton is. :) Persze egyből bocsánatot kért, de közben nevetett, és nem tudta abbahagyni. Miután jól kiröhögtük magunkat, meghívtam egy kávéra, amit szerencsére elfogadott, és átdumáltuk a délutánt. Mindez 8 éve történt, azóta vettünk egy közös lakást, és idén indul a babaproject. :)

35/F

2011. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mostani barátnőmmel iwiw -en ismerkedtünk újra össze , mert regen még alsóban egy suliba jártunk és osztálytalálkozó alkalmával eszembe jutott hogy ő is oda járt . Végül eddig 1,5 év boldogság lett belőle és még sokkal több lesz :)


De ismerkedtem már meg csajokkal kutyasétáltatás közben nem is 1* (bár csak 1-ből lett futó kapcsolat) , de az nekem nagyon bejött . Kutyával tök jól lehet csajozni .

2011. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!