Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valami párkapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami párkapcsolat egy 15 éves fiú és egy 18 éves lány között?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 14:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem hiszem. Nekem is volt ilyen kapcsolatom egy 17 éves lánnyal de nem működött.
2011. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem wowozik állandóan akkor talán.
2011. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Se a fiú, se a lány nem wowozik... A lány pedig korán érő típusnak tartja a fiút.
2011. jan. 6. 14:17
 4/11 anonim ***** válasza:
ha mindketten akarják, miért ne?
2011. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá, aztán vhogy csak lesz nem? Nincs erre recept, h jó lesz vagy nem. Valahol sikerül, valahol nem. ENNYI!
2011. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 cevapos10 válasza:

hát figy :P

én eltudnám képzelni ha nincs köztetek 30 év közöttetek akkor nagyon jó én hiszek a 3-5 év kölümbségbe:P

2011. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem a korod a lényeg hanem az, hogy mennyit éltél..

Minek tiszteljél a kora miatt olyanokat akik az eddigi életük 90%át "csukott" szemmel élték le? Sokkal érettebbnek tartok egy olyan embert aki mondjuk szülők nélkül nőtt fel, nevelőszülőtől nevelőszülőkhöz ingázott és élt már számtalan helyen, számtalan közösségben, mint egy teljesen normális életet élő embert aki mondjuk 3-4 évvel idősebb is nála... Most ez elég deviáns példa volt és csak a 20 év alatti korosztályra gondoltam illetve vonatkozik, de a célnak megfelelt!

Én jártam már nálam 8 évvel idősebb lánnyal is és aztán én hagytam ott az ő érdekében... Mondjuk nem 15 éves voltam hanem 20+ , de a lényegen nem változtat!

A kor csak egy szám. Teljesen relatív. Azt nem tükrözi, hogy az adott ember mennyit élt, tehát mennyi tapasztalatot gyűjtött illetve milyen szellemi szinten van...

2011. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
14:27-esnek nagyon köszönöm! :)
2011. jan. 6. 14:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Mintha Rousseau-t hallanám. Sztem semmivel sem érettebb, egy olyan ember aki szülők nélkül élt. A társadalom, a személyes egyénisége, gének...határozzák meg mennyire érett egy ember. Egy állami gondozott, inkább káros.
2011. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ebből lófing se lehet sajnos sztem
2011. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!