Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogok valaha hiányozni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok valaha hiányozni az életéből?

Figyelt kérdés
Barátom nemrég szakított velem. Nem tudta megindokolni, hogy pontosan miért, csak hogy már nem érzi ugyanazt, mint az elején, nem tudja miért pedig mindig ilyen csajra vágyott mint én....Később kiderült, hogy más is befolyásolta a döntésben, haverok stb.Azóta nincs barátnője, s irántam is teljesen érdektelen. Persze megérteném én, hiszen még csak 16 éves fontosabb neki a szórakozás, bulizás mint a nők, csak az a furcsa, hogy erre most ébredt rá, mielőtt szakított kb 2 évig úgy futott utánam mint a pincsikutya, totál el volt vakulva szerelemtől, bevallása szerint. És ezért furcsállom ezt a hirtelen nagy változást. Szerintetek van rá esély hogy még valaha hiányozzak neki? Mert ő nekem nagyon. L/16
2011. jan. 6. 17:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, érdekelne a bővebb részletezés...
2011. jan. 8. 12:37
 12/16 A kérdező kommentje:
héy, 12.11-akkor nem mesélsz?
2011. jan. 8. 21:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova küldeni. Valószínűleg nem hagytad jóvá az e-mail címed.
2011. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Küldtem privátot. Nem kaptad meg? Küldjek megint?
2011. jan. 9. 13:34
 15/16 anonim ***** válasza:

Az az igazság hogy, nem nagyon.:/

Nekem is a héten lett vége egy 3 hónapos kapcsolatomnak. Szar érzés egyedül lenni, nem tudni mit kezd a hirtelen kapott szabadságoddal, de tovább kell lépni, mert muszáj, az élet megy tovább. Nem szabad ezen gondolkoznod,ha azt mondja kiszeretett belőled, az totális kamu. Vagy hazudik, vagy pedig sosem szeretett. Gondolkodj úgy mint egy férfi...jön majd más.

Tudom hogy nehéz,de találkozz barátokkal/haverokkal, még ha nincs is kedved hozzá, de ne gondolkodj ezen. Felesleges.:)

16/L.

2011. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van ;-{
2011. jan. 9. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!