Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2éve vagyunk együtt. Lassan....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2éve vagyunk együtt. Lassan. Ajándéktipp kellene (? )

Figyelt kérdés
már annyi mindent kapott, szülinap,névnap,karácsony,húsvét,évforduló...ötletem sincs, mit vehetnék neki...adjatok valami tippet lécci
2011. jan. 6. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiúnak vagy lánynak kell? Venni szeretnél vagy készíteni?
2011. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jajj bocs:)20. szülinapra fiúnak.

inkább venni, sok mindent készítettem már

Kapott:

plüsst,órát,nemzeti karkötőt,pólókat,nadrágot,boxereket,egyedi naptárt,telefont,zsebórát,bőr tárcát...


sütni mindenképp fogok, azt még hogy mit, nem tudom, kapott már pikk alakú tortát, kedvenc sütije: emeletes élvezet, de mindig ilyet csinálok, kéne már vmi mást is...

2011. jan. 6. 19:30
 3/6 A kérdező kommentje:

jah lemaradt:

gravíroztatott toll, hímzett törülköző...aztán lehet még eszembe jut más is...

2011. jan. 6. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szűz Anyám :D

Így nehéz!!

Hú hát... én páromnak fél évre párnát csináltam :) Vannak olyan pergamenek hobbi-boltban meg ilyen boltokban, amin idézetek vannak. Vettem születésnapjára egy olyat, hogy a ' világ legjobb kedvese részére' és nagyon szép idézet volt rajta Goethe-től. Meg is hatódott. meg kapott ezüst nyakláncot ( ha anyagilag jobban állsz, lehet arany is, én csak zsebpénzből élek sajnos :S) amihez vettem egy szívmedált amit félbe kell pattintani és egyik fele nálam, másik nála.. Öntöttem gyertyát is.. hű... más nem jut eszembe hirtelen..

2011. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

parfüm már volt, fa táblán idézet is, nyakláncai vannak...:D

igen, nehéz...:)

2011. jan. 6. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Na akkor most gondolkodok...
2011. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!