Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék leállni végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék leállni végre hogy ne legyek ekkora marha? Mit tegyek hogy ne ő szívjon azért mert velem korábban kicsesztek?

Figyelt kérdés

Teljesen elvesztettem sok évre a bizalmamat a férfiakban, sokan akartak becsapni, így még egy kapcsolatom sem volt. Most megfogtam az Isten lábát úgy érzem, megtaláltam Őt, a lelke valami csodálatos és még jófej is meg komoly fiú. 4 hónapja a barátom. Összeteszem a kezem hogy megtaláltam, minden nagyon jó csak én vagyok szörnyű!

Igaz hogy nem hisztizek, megértek mindent, tényleg csak segítek neki, de van egy nagy hibám. Aminek csak ő látja a kárát. Folyton bennem van tudat alatt a félelem, hogy egyszer csak megváltozik, kiderül hogy csak színjáték volt hogy ilyen rendes. Értitek majdnem minden éjjel ezt álmodom hogy mekkorát csalódok benne.

Pedig az eszemmel tudom hogy ennyi ideig nem lehet játszani meg tényleg bizonyítja folyton hogy szeret, szinte csak ő ad nekem...

És belelátok minden hülyeségbe minden rosszat, megsértődök, pánikolok. Eldöntöttem többször hogy ha valami befészkeli magát az agyamba inkább magamba folytom de nem balhézok. Minden egyes alkalommal az van hogy megbántom mert bizalmatlankodom és olyan stílusban adom elő a dolgokat ami nem való a mi kapcsolatunkba.

Pedig rendesen foglalkozik velem, nagyon kedvesen szépen bánik velem.

Szóval a szándékom megvan hogy változzak.

Hogy tudnám ezt a félelmet elfelejteni hogy engem átvágnak?

20/l


2011. jan. 7. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
idő,és akarat.ha tisztában vagy mit jelent ez a két szó,akkor megvan a válasz amire vártál.
2011. jan. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok türelem kell hozzád, de ha szeret tényleg, akkor ezt meg fogja érteni, ki fogja várni a fiú. Azonban az, hogy még 4 hónap után is így viselkedsz nem túl bátorító. Próbáld meg legközelebb nem megbántani és kedvesen hozzábújni, próbálj neki te is adni.

Mert lehet, hogy nem azért fog megváltozni és elhagyni, mert ő olyan, hanem mert téged nem lehet elviselni. Ezt komolyan mondom, nem lehet az ilyen nyavajgásokat sokáig tűrni. És akkor megint saját magadat fogod sajnáltatni és itt siránkozol mindenkinek.

Állj már a talpadra, és ne nyöszörögjél, képes vagy rá, csak nem akarod, mert nincs benned akaraterő, mert így kényelmesebb, hogy mindent másra fogj. A régi sérelmek már elmúltak, naiv kis hülye voltál, hogy hagytad magad átverni, de már van eszed, tanultál a dologból, legközelebb nem követed el ezt. Értékesebb lettél, és ennek tudatában szeresd azt a srácot, ne félj tőle. 24F

2011. jan. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Légyzsi írj már néhán példát, hogy hogyan bánik veled "szépen/jól/csak ő ad szinte neked", és te hogy bánsz vele?Kíváncsivá tettél.
2011. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!