Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi időt kér, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi időt kér, hogy döntsön 2 nő között és arra kér legyek egy kis türelemmel, akkor hihetek neki, hogy tényleg hezitál? (amúgy megértem, hogy gondolkoznia kell) de én nő vagyok és máshogy gondolkozom.

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem hülye az a Nö, aki ebbe bele megy és idöt ad.
2011. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az elsővel!
2011. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, h tényleg hezitál, de az is lehet, h csak élvezi, h két nő epekedik érte.

Mindenesetre én nem kezdenék olyan palival, akinek gondolkoznia kell azon, h kellek -e neki, vagy sem.

20/L

2011. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Ha egy férfi hezitál két vagy több nő között, akkor az a helyzet, hogy egyikbe sem szerelmes, csak lyukra játszik, és azt latolgatja melyiknél nagyobb a valószínűsége hogy összejön. Nyers igazság, de ez minden ilyen esetben így van, életkortól függetlenül.

Eleve milyen dolog már, hogy egyáltalán másik nő is van a "képben"?

2011. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a másik nővel már x hónapja / éve együtt van, és azon gondolkodik h otthagyja-e érted a kapcsolatát, akkor esetleg hihetsz neki (biztos közepesen jó kapcsolat vs nem biztos talánnagyonjó kapcsolat), de ha egyikőtökkel sem járt eddig, akkor az előttem szólókkal értek egyet.

19/N

2011. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem ha igazán veled akarna lenni akkor nem hezitálna
2011. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne tartogasd magad. Ha közben megismersz valakit, élj a lehetőséggel.
2011. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

uhh! köszi a komikat nektek!!! a helyzet az, hogy a másikat azért választaná, mert van egy kisgyermeke tőle, és azt mondja lehet esélyt kell adni még a családnak....

de engem szeret... ??!!

szal bonyolult ügy...

de hasznos volt minden válasz, :)))

2011. jan. 8. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!