Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek anyos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek anyos és fia kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Anyosommal, párommal, fiammal élünk együtt mostmár négy éve. A fiával össze vesztem valos dolgon,de ő azt álítja hogy hazugság.Anyossal is beszélgettem hisz azt hittem valami választ tud adni.Majd tegnap azt hallottam hogy "anyos mondja fiának : Nagyon el akar menni. Párom:és mondtál neki valami? Nem semmit"

Na szoval a veszekedésünknek van alapja egy nő.Mit kéne tenni?párom azt mondta hogy szeret és nem akar elveszíteni de akkor mért keresik a csajjal egymást?Ha én vagyok akivel le akarja élni az életét. Megalázva és átverve érzem magam....biztam anyosban és a páromban..


2011. febr. 28. 08:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és anyos azt mondta hogy nem jó mindenen fenn akadni hunyak szemet a dolog felett.Nem megy hisz már 4szer lépet a nő az életünkbe.Párom azt mondja hogy elkülte de ha elkülte 3szor magától nem jön vissza.
2011. febr. 28. 09:05
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

egyet jegyezz meg

a ferj autot vezet

a feleseg hazat

es az anyos villanyaramot

2011. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet azzal a felfogással, hogy a nőnek minden felett szemet kell hunynia, a férfi meg bármit megtehet. Egy ilyen kapcsolatban a nő alárendelt, így boldog sem lehet. Megértem, hogy megalázva és átverve érzed magad. Nekem se tetszene, ha egy másik nővel tartana fenn kapcsolatot, és tutira, hogy ha rendesen elküldte volna, akkor a csaj nem nyomulna. Párod könnyű helyzetben érezheti magát, hogy ott lakik az anyja, plusz te ki vagy szolgáltatva neki(k) a kisgyerek miatt. Ezért meri megtenni, amit tesz. Azt hiszi, úgysem mersz elmenni, bármit csinál. Hiszen bármi történik, rajtad fog csattanni az ostor, nem őrajta. Nem korrekt viselkedés ez a részéről, és nem sok szeretetről árulkodik. Ha nem lenne gyerek, én ott hagynám, így, hogy van, kicsit már neccesebb a dolog. Hogy mit tegyél, azt nem tudom pontosan megmondani ennyi alapján, kicsit részletesebben kéne ismerni a történetet.
2011. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. febr. 28. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!