Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az exemet?

Figyelt kérdés
Akkor kezdtem el igazán szeretni az exem, amikor szakítottunk:S Próbálom elfelejteni de nem tudom.. Próbáltam azt is, h pár pasival megismerkedek de hiába, mert akkor is csk ő jutott az eszembe. Elhatároztam azt is, h nah akkor nagy ribanc leszek, szal minenkivel kavarok és elkezdek műcsajosodni, de még arra is képtelen vok, mert eléggé távol áll ez tőlem... Most mit csináljak? :/ 17/L
2011. jan. 8. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is most hasonló helyzetben vok, csak fiúként...én azzal próbálkozok, h eljárok haverokkal ide-oda,addig se gondolok a csajra. Persze ez se oldja meg teljesen a problémát, de segít valamelyest :) ribanc semmiképp se legyél :D 18F
2011. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Csak engem eleve nem engednek el sehova -__-' de megtalálom a módját vlhogy:D
2011. jan. 8. 09:40
 3/4 acel ***** válasza:

Nézd én a páromat nagyon szerettem, de már csak rosszat éreztem a kapcsolatban és inkább befejeztük, igaz ő nem akarja egyáltalán én viszont már döntöttem! Nekem sem egyszerű mert közel 4 év alatt azért sok szeretetet kaptam,de mégis most jobb, hogy egy kicsit magammal foglalkozok és nem zavar semmi.

Nem engednek el? járj el futni :) most jó az idő, mosolyogj rá minden szembejövőre :) hidd el gyorsabban fogsz tudni felejteni, vagy menj ki korcsolyázni, ha tudsz. A lényeg hogy úgy foglald el magad hogy ne ő járhasson a fejedben. Nekem ez segítene ilyen esetben. 22f

2011. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17 évesen nem engednek el sehova?:o
2011. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!