Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az exemet?

Figyelt kérdés

2 éve megismertem egy srácot msn-en keresztül és röviden annyi h nagyon megszerettük egymást és összejöttünk. Jártunk 1 évet és szakítottunk, de én még mindig nem tudom el felejteni és szenvedek miatta,pedig van már barátom fél éve akit nagyon szeretek de nem olyan jó.. Mit tegyek h ne gondoljak a volt pasimra? :S

( normális válaszokat kérek, köszönöm )


2011. márc. 29. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a mostani pasid "nem olyan jó", feltennék egy kérdést: miért vagy még vele?

Ha már hasonlítgatunk, akkor már nincs értelme az egésznek. A mostani barátodnak el kellett volna feledtetni veled a régit, fél év alatt. Legalább annyira, hogy ne hasonlítgasd.

2011. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban szereted a mostani párodat, akkor nem értem miért jár még mindig az eszedben az előző. Ha csak nosztalgia az még rendben van, de hogy szenvedsz? Szerintem őszintén beszélni kellene erről a mostani barátoddal, valószínűleg túl korán ugrottál bele ebbe a kapcsolatba. Nem is értem miért jöttél vele össze mikor nyilvánvalóan az előző partneredbe vagy szerelmes.

Személy szerint én egy kis egyedüllétet javasolnék neked, hogy rendbe rakd a gondolataidat, és magadban lezárd a kapcsolatot. Amíg nem mérlegeled mi volt jó és mi nem, mi jó és mi nem, addig mindig az előző után fogsz ácsingózni, a friss kapcsolataid pedig csak pótlékok lesznek.

2011. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van csak az baj hogy már voltam egyedül pont amiatt h rendbe rakjam a gondolataimat de csak rosszabb lett mert mindig csak a volt pasim járt az eszembe és ráadásul depresszióba is estem és voltam már pszichológusnál is de nem lett jobb és nem tudom már h mihez kezdjek..
2011. márc. 29. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat?:)
2011. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyél ismét magadban, jobban jársz. Találj valami hobbit, kérd meg a legjobb barátnődet, hogy járjatok el együtt moziba, bulizni, sétálni, stb. és közben nyavajogd ki magad neki (persze csak ha vevő rá), egészen addig amíg már nem lesz mondani valód, aztán másnap kezd újból. Amikor már sikerült mindent elmondanod és közben feldolgoznod ami bánt addigra rendbe is jössz. Az új hobbid meg ott lesz közben segítségnek, regenerálódásnak. A depresszióról meg annyit, hogy azt magának csinálja az ember, elhatározás kérdése és jobban leszel. (Saját tapasztalat: elég fiatalon lettem depis, orvoshoz is jártam, gyógyszert írt, de nem lettem jobban csak rosszabbul. Aztán elhatároztam, hogy ennek vége, nem szedtem a gyógyszert nem jártam orvoshoz, csak több olyan dolgot csináltam amit örömet okoz és teremtek is vele. Láss csodát egy év múlva én voltam és azóta is vagyok a legvidámabb nő a világon.)

Tedd rendbe az életed! Sok sikert kívánok és kitartást. Légy boldog.

2011. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Tudom hogy minden rajtam múlik szóval megpróbálom összeszedni magamat és optimistább leszek és megpróbálom élvezni a pillanatot hogy van egy barátom aki szeret.. mégegyszer köszi :)
2011. márc. 31. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!