Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kényszeres hazudozó a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszeres hazudozó a párom? Már komolyan kezdem ezt hinni, és a kapcsolatunkat is kezdi ez felemészteni, ahogy észreveszem magamon.

Figyelt kérdés

Olyan egyértelmű dolgokat tud meghazuttolni, hogy az már számomra idegesítő. Mintha komplett hülyének nézne sokszor.

Az a legszebb, hogy nem is nagy dolgokban füllent, hanem a leghülyébb, legkisebb dolgokban is.

pl. Feljött hozzám, én közben mosogattam. Bement a szobámba, és mondta: ennyire?. Kérdezem, hogy mi ennyire? Mondja, hogy semmi. Ez ment negyed órán keresztül, ugyanis pontosan tudtam, hogy a be nem vetett ágyamra célzott, gondolta, hogy még ennyit sem voltam képes megcsinálni. Aztán a végén mégis kibukott, hogy erre célzott. Komolyan nem értem, hogy miért olyan nehéz megmondani őszintén, hogy mit gondol.

De ez csak egy kisebb példa, még rengeteg ilyen van.


Mit gondoltok? De ne is csak a példát elemezzétek, hanem úgy kompletten, szerintetek van benne valami, hogy kényszeresen hazudik?

(amúgy szinte minden nap van hasonló szituáció, hogy nem mondja el az igazat)


2011. jan. 8. 16:13
1 2
 1/14 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Ezt nem hazugságnak nevezném...csak nem akar megbántani:)
2011. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ugyanilyen volt a volt barátom, ő is nagyon durvákat tagadott le, amik teljesen egyértelműek voltak mindkettőnknek, azt hiszem igen, vannak ilyen emberek, és az a rossz hírem, hogy ebből nem is változnak ... legalábbis nagyon kicsi az esélye. 22/L
2011. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ja és igen, az említett példád szerintem sem hazugság kategóriába tartozik.. de gondolom a többi inkább.
2011. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én se szoktam megcsinálni az ágyamat :D

de nem tudom ez nem kimondottan hazudozásnak tűnt ami írtál lehet hogy b*szatani akar nem értem hogy miért

2011. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én egy ilyen pasit úgy otthagynék... Nem nevezném ezt hazugságnak, de nem bírom az ilyen hozzáállást.
2011. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem akar megbántani, ezt tudom. De ezek olyan egyértelmű dolgok, és sokszor azt érzem, mintha hülyének nézne, sokszor elegem is van már belőle.

Fontos az őszinteség egy párkapcsolatban, és ő is tudja, hogy ezt nagyon komolyan gondolom, de mégis eljátszik ilyeneket nap mint nap.

2011. jan. 8. 16:36
 7/14 A kérdező kommentje:

16:26

Ez nem a megbántásról szól, hanem az őszinteségről.

Mond valamit, és rákérdezek, és semmi a válasz, vagy valami teljesen hülyeség. Végül, mikor már tényleg nem tud mit mondani, akkor azt mondja, hogy igen, erre gondoltam. Aztán eltelik pár perc, és mondja, hogy azt azért mondta, mert nem akar már vitázni. (holott nem is vitáztunk rajta). Szóval mindig a végén ő akar kijönni jól, hiába még saját maga is tudja, hogy a szitu egyértelmű.

2011. jan. 8. 16:44
 8/14 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Hm hát tudom milyen idegesítő és zavaró lehet:S Még ha nem is rossz szándékból teszi.

NEm tudom ,hogy beszéltél e már vele erről komolyabban, de épp itt lenne az ideje, mert úgy érzem a kapcsolatotok sok romlana ha ez folytatódna:(

2011. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hogy beszéltem-e vele? hát persze. Minden egyes ilyen affér után elmondom neki a véleményemet erről. De ezek szerint egyik fülén be, a másikon ki.

Szerintem nem fog változni semmi, mivel már a századik beszélgetésen is túl vagyunk. Ezért is gondoltam, hogy talán kényszeres vagy nem is tudom, de ez nem állapot.

Én el szeretném már magam kötelezni, megtalálni a páromat, akit szerethetek hosszú éveken keresztül, de így nem tudom, hogy mi lesz velünk.

2011. jan. 8. 17:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez nem kényszeres hazudozás. Egyszerűen nem meri kimondani, ha valami nem tetszik neki. Szerintem túl sokat lett oltogatva a "ne nyafogj már!" típusú dolgokkal. Próbálj vele türelmesebb lenni, magaddal meg kevésbé szigorú. :) (Ja és még kevésbé paranoid:@)


A srácnak éreznie kellene, hogy fontos a problémája meg a baja-nyűge és az nem lesz azonnal bagatellizálva. Neked azt kellene érezned, hogy nem kötelességed megvetni azt az ágyat, ha egyedül laksz: merj a saját szabályaid szerint élni és kiállni azokért. Dumáljatok egy sort, ha lehet töltsetek kicsivel több időt együtt, hogy megtanuljatok lazulni egy kicsit egymás jelenlétében.


Másrészt pedig ha már régóta nem megy és már mindenfélével próbálkoztatok, szerintem saját érdekedben ne erőltesd. Légy határozottabb: jobb, ha egyedül, kis diszkomfortérzettel, de szabadon úgy hagyod az ágyat néha, minta kapcsolatban, de borsónyi gyomorral igyekszel mindent az élére állítani és vakon vigyázzba állni egy ismeretlen elvárásnak.


Bocs, ha kisregény volt... remélem, tudtam valamennyit segíteni és közelebb juttok a megoldáshoz.

2011. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!