Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy pasi kiszáll az autójából, leszólít egy csajt, hogy milyen csinos és ráér-e most beszélgetni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 10:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Előfordul, le kell rázni, én nem bízom az ilyenekben.
2010. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Hát az a csaj, aki azt mondja hogy igen, az nekem nem is kéne.
2010. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
tegnap jöttem haza a dokitól,totál bele voltam bújva a leletembe,látom,hogy jön felém egy csávó,mondja,hpgy kiszált,mert,hogy milyen csinos vagyok...meg,hogy ráérek-e most vele beszélgetni,vagy máskor? hát...szépen megköszöntem és mentem tovább....kicsit mondjuk betojtam:)
2010. szept. 3. 11:13
 4/28 anonim ***** válasza:

Azt hisem, hogy túl sok romantikus filmet nézett ez a férfi.

A valóság azonban nem film, ilyen esetben be ne szállj, lehet, hogy az ostoba romantikus hajlamú nőket vadássza, leitatja, bedrogozza őket, aztán sutty be a kupiba.

2010. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Annak a pasinak valószínűleg baj van a fejével.Ez abszolúlt de nem normális ha valaki így akar csajozni.

És arról nem is beszélve hogy ki tudja mi a szándéka, ahogy előttem már le is írta valaki.

2010. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Akkor aki nem mert megállni, mondja már meg nekem, hogy mégis egy férfi aki sokat dolgozik, nem jár szórakozóhelyre és a haveri körében nincs megfelelő nő, az mégis mi a fenét csináljon?


Én pártolom az ilyeneket és örülök, ha valaki kezdeményez. Volt rá példa, de sajnos egyik pasi se volt az esetem. De attól még örültem neki.

És jó lenne, ha az utcán lehetne ismerkedni, mert már kinőttem az éjszakázásból...


32/N

2010. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, majd betojtam. Félelem érzése járt át, s nem a romantikáé. Az a férfi aki ilyet csinál vagy nagyon bátor és romantikus, vagy valami rossz hátsó szándéka van. Én minden esetre kerülöm az ilyet.
2010. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nekem mindig gyanúsak akik az utcán szólítgatják le a lányokat.Szerintem van az ismerkedésnek normálisabb formája is.Szerintem ez cseppet sem romantikus dolog,számomra inkább bunkó és idegesítő megnyilvánulás.
2010. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

Miért baj az, hogy megáll a kocsival és kiszáll és így ismerkedik? Igaza van annak, aki azt kérdezte, hogy mégis hol ismerkedjen az, aki nem jár szórakozni, meg ilyesmi. Valahol oda kell menni a lányokhoz.

Szerintem ez attól függ, hogy mit akar az illető. Ha azt mondja, hogy nincs-e kedve beszélgetni, akár most, akár valamikor máskor egy kávézóban, vagy ilyesmi, szerintem az teljesen oké. De kocsiba nyilván nem szabad beszállni, ezt már 4 évesen tudják a kisgyerekek. Szóval a szitutól is függ, hogy mi a helyzet. De semmivel sem veszélyesebb, mintha ülnél egy kávézóban és ott szólítana le valaki. FGF 28/f

2010. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
hát..engem se a jó érzés öntött el....ráadásul nem járt arra akkor pont senki.....engem valahogy mindig megtalálnak az ilyen elmebetegek....
2010. szept. 3. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!