Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire megbocsáthatatlan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megbocsáthatatlan a bűnöm? A barátom megtalált a telefononban egy olyan sms-t,amit nem kellett volna..

Figyelt kérdés
Egy olyan sráctól, akinek tetszek,és ezt fejezte ki az sms-ben is. Nincs,nem volt köztünk semmi a sráccal,csak hízelgő volt,amiket ír.A számát így álnéven írtam be,de nem tartottam a kapcsolatot vele, 1 hónapos az sms,nem reagáltam arra sem. A barátomat viszont ez annyira mélyen érintette, hogy szerinte nem jöhet rendbe a kapcsolatunk,bár szeretjük egymást. Tényleg ennyire nagyot hibáztam egy véletlenül bennthagyott sms miatt,ami semmit sem jelent?Vagy hogyan lehetne egy férfival ez feledtetni? Együtt vagyunk még, csak nem az igazi már részéről,érzem.Mondta is,hogy nem tud már bennem bízni,pedig sose csapnám be.
2009. jan. 29. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
OFF: biztos, hogy véletlenül hagytad benn? 1 hónap alatt gondolom átnézted párszor a telefonodat, miért nem törölted ki? DE nem megbocsáthatatlan bűn, majd megnyugszik.
2009. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szia! azért annyira nem volt véletlen ha álnéven bennt volt a telefonodban! lehet én is meghagytam volna azt az sms-t, de Isten látja lelkemet, a párodnak igaza van, miért titkoltad el? nem véletlenül, az biztos. Miért volt szükség a másik srác bókjaira, mikor neked ott a párod...Érted...

Én megértem mert nekem is jólesik ha valakinek tetszem, de azért az sms-t nem menteném el...

próbáld elmondani neki, hogy sajnálod ami történt. Ha szeret ennyit még megbocsájt:)

üdv, és soha többet semmi lóditás!

2009. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen,véletlenül, és ő sem szokott soha belenézni.Szerencsétlen véletlen, bár úgy gondolom,ha emiatt szakít, igazán nem szeretett.
2009. jan. 29. 21:42
 4/13 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy számodra nem jelentett semmit az sms, és később ezt el is mondtad a párodnak, de amikor ő ezt elolvasta, ő csak annyit tapasztalt, hogy valakinek a kedves smsét őrizgeted. Emiatt pattanhatott meg benne a bizalom. Ha valóban nem jelentett számodra semmit, miért őrizgetted, és miért írtad be álnéven a srác nevét? Ha nincs mit titkolni, akkor ez mind fölösleges. Remélem érzed, miért tetted nyugtalanná a barátodat.

Nem baj, ha valaki érdeklődik irántad, és jól esik a dolog, de tök fölösleges titkolni, mert pont az ad okot a féltékenységre. Ezeket nyugodtan meg lehet osztani a pároddal, és jót mosolyogni rajta, hogy de 'én biza téged választottalak, örülj a szerencsédnek' ;).


Feledtetni nem tudod, de elmondhatod neki, hogy sajnálod, hogy ilyen következtetést vont le, hibáztál, hogy nem beszélted meg vele, legközelebb már okosabb leszel...stb. Kérj bocsánatot, de ne könyörögj! És a legfontosabb, éreztesd vele, hogy szereted. Lehet, hogy egyébként is hiányolta ezt, és ezért rendült meg ennyire.

2009. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi idős a kapcsolat, ha régebb óta tart, meg fog bocsátani, ha még frissebb, akkor lehet hogy nem.

Én is azon a véleményen vagyok, hogy ki kellett volna törölni. A másik, hogy álnéven volt beírva. Ez tényleg jelent valamit. Titkolóztál előtte, érthető, hogy nem bízik benned.

Gondolj bele: Fordított esetben te mit éreznél???

2009. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Fordított esetben én nem bocsátanék meg a barátomnak, így gondolom ő sem nekem. Szóval, szerintem ne reménykedj, hogy együtt maradtok.
2009. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szituáció, nagyon hasonlóan jártam barátnőmmel régebben, csak ő egy levelet kapott suliban... aztán véletlenül nézelődtem a szobájában, megijedt, odarohant az íróasztalához, kihúzta a fiókot és elvitt vmi papírt... kérdeztem tőle mi az, miért rohant el meg adja ide, de nem volt hajlandó, felszólítottam még 1x h adja ide mert ebből nagy baj lesz tényleg későbbiekben, akkor sem adta ide, lehúzta WC-n széttépve....


Aztán elmondta, hogy nem tudja mi van benne (!), csak egy osztálytársától kapta akivel régen járt is 1 hetet kb, és annyit mondott neki mikor odaadta bnőmnek h gondolja meg, szal h nem tudja de szerinte csak hízeleg benne meg próbálkozik... mondanom sem kell, nekem is ezek után eszméletlenül megingott barátnőmben a bizalmam, és nem is maga a levél ténye miatt, még csak azért sem mert elfogadta és hazavitte (nem lett volna muszáj), hanem azért, mert ELTITKOLTA, a szemem láttára (!), holott direkt kértem hogy ne... Kb ekkor kezdődtek nálunk a féltékenykedések részemről, és egy ideig folyamatosan nyomoztam utána, mai napig is néha rámtör ez a dolog...


(Slusszpoén, bár ez már mindegy a ti szempontotokból, de barátnőmnél most 2,5 évvel rá hogy történt ez a dolog, rákérdeztem hogy tényleg nem tudta, hogy mi van benne? És közölte hogy DE, az egészet elolvasta és így tartotta meg a levelet... ennyit erről.. persze megbocsájtottam ezt is, mostmár úgyis mindegy.. :) )


Meg kellett volna mondanod neki, vagy kitörölni az sms-t (bár ez utóbbi is csak részben megoldás, mert akkor továbbra is titkolózol, szóval a legjobb megbeszélni)... Egyébként szerintem ha csak ennyi volt és régebb óta együtt vagytok (4-5 hónap sztm már elég lehet), meg fog nyugodni egy idő után.

2009. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem is felzaklatna. De volna rá mód hogy a lány bizonyítson, az idő meg jó gyógyító, ha megtudod fogni, és kitart, nemsoká jobb lesz.

Ha volt már vmikor hasonló hogy féltékennyé tetted, akkor nehezebb lesz a dolog.

Szerintem szeresd. De ha ezért vége, akkor túl érzékeny, mert ha tényleg ennyiről van szó, ahogy mondod, akkor ez egyáltalán nem komoly ügy.

2009. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem az bántana,hogy álnéven írtad be,ami számomra egyenlő lenne azzal,hogy titkolózol...Így persze,hogy nem tudnék benned bízni!Én el szoktam mondani a páromnak,ha valaki "udvarol"!Egyrészt mert idővel minden kiderül,másrészt meg nincs mit titkolnom elötte,mert csak Ő kell nekem!Mellesleg pedig azért is jó,ha elmondom,mert legalább érzi,hogy nem csak neki kellek!Szóval rögtön el kellett vna neki mondanod, nem pedig titkolózni meg álnéven beírni!Mi értelme volt ennek?Én se hinnék neked!Nagyot kell bizonyítano, de szerintem részéről már sose lesz a régi!
2009. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez gyerekes, reszedrol is es reszerol is. En kaptam hasonlo e-mailt, el is mondtam a paromnak es o sem orult, de monsta, hogy legyszi ne valaszoljak, nem is tettem, ott van meg a regi e-mailek kozott, de azotta se neztem felees reg elfelejtettuk. Ha nem akartad hogy megtalalja egyreszt ki kellett volna torolni vagy elmondani neki, probald meg elmagyarazni neki, hogy miert tetted es hogy nem jelentett semmit.
2009. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!