Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire megbocsáthatatlan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megbocsáthatatlan a bűnöm? A barátom megtalált a telefononban egy olyan sms-t,amit nem kellett volna..

Figyelt kérdés
Egy olyan sráctól, akinek tetszek,és ezt fejezte ki az sms-ben is. Nincs,nem volt köztünk semmi a sráccal,csak hízelgő volt,amiket ír.A számát így álnéven írtam be,de nem tartottam a kapcsolatot vele, 1 hónapos az sms,nem reagáltam arra sem. A barátomat viszont ez annyira mélyen érintette, hogy szerinte nem jöhet rendbe a kapcsolatunk,bár szeretjük egymást. Tényleg ennyire nagyot hibáztam egy véletlenül bennthagyott sms miatt,ami semmit sem jelent?Vagy hogyan lehetne egy férfival ez feledtetni? Együtt vagyunk még, csak nem az igazi már részéről,érzem.Mondta is,hogy nem tud már bennem bízni,pedig sose csapnám be.
2009. jan. 29. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire eldramatizálni! BŰN, MEGBOCSÁTHATATLAN... hány évesek is vagytok? 13, 14? Ha megbocsáthatatlan lenne a dolog, akkor a barátodról már EX-barátként írnál. Alaphelyzetben Te eltitkoltál előtte valamit amit vagy nem kellett volna, vagy ha mégis, akkor ne huncutkodj magadnak ilyen álneves fiuktól származó üzenetekkel, mert látod mi lesz a vége. Amúgy ha semmit sem jelent az sms miért mentetted el és miért volt álneve a feladójának?
2009. jan. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha talán megemlítetted volna neki ezt a srácot az smsével együtt,akkor nem lenne ekkora a baj...

Tudod, őszinteség...

2009. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én 18, ő 24 éves, ha már így szóba került. És köszönöm a válaszokat, pozitív változásokat érzékelek részéről, talán rendbe jön mindez.
2009. jan. 30. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!