Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Őszintén légyszi!

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő: Van egy férfi, aki elég egyértelmű jeleit adja annak, hogy tetszem neki. Én viszont teljesen össze vagyok zavarodva..

Külsőleg teljesen az ideálom, álompasi meg minden ilyenek. :) A belső tulajdonságait annyira nem ismerem még, ezért erről nem tudok nyilatkozni.. Viszont. Elég nagy Casanova-típus, amolyan röptében a legyet is, legalábbis ezeket hallani róla. Fiatal korában volt egy nagy szerelme, aki csúnyán átvágta, azóta állítólag nem is volt komolyabb kapcsolata.

Nem tudom, hogy belemenjek-e ebbe a kapcsolatba, mert attól tartok, nem lenne nehéz beleszeretnem. És félek attól, hogy mi van, ha én elkezdek iránta komolyabban érezni, ő meg pár hét után azt mondja, hogy akkor köszi, ennyi volt.

Megváltozhat a férfiak életvitele? Elég idős már ahhoz, hogy megkomolyodjon, megállapodjon, családot alapítson stb..

Vagy ne reménykedjek, marad ilyen?

Köszönöm a válaszokat, és bocsi, hogy hosszú lett. :$ :)


2011. jan. 8. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hany eves?
2011. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
34.
2011. jan. 8. 19:47
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg Casanova, akkor hagyd inkább. A legrosszabb lenne, ha tényleg beleszeretnél, ő meg csak lelépne. Szerintem nem érdemes arra várni, hogy majd megváltozik, meg, hogy mellettem tuti kitart. Ennek szokott csalódás lenni a vége.

Nem ismersz valakit, aki régebbről is ismeri? Ha tényleg nem volt igazi kapcsolata, akkor hagyd inkább, nem érdemes energiát szánni rá.

2011. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, lehet tényleg bele se kellene kezdenem..

Na de egy ilyen korú férfitól azért valamilyen szinten elvárható már, hogy megkomolyodjon?

Amúgy nem is értem, miért ez az életvitel, mert művelt, udvarias stb..

2011. jan. 8. 20:40
 5/13 kovpet ***** válasza:

"Megváltozhat a férfiak életvitele?"


Igen. De nem szokott :)

2011. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyelőre barátkozzatok, de semmi kétértelmű érintés.
2011. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj neki egy esélyt. Ne higgy másoknak. képzeld el, ha rólad azt mondanák neki, hogy már 40 pasival kavartál és nem volt komoly kapcsolatod, azóta hogy 20 évesen összetörték a szívedet. És ő ezért nem foglalkozna veled. Ez milyen már???? Szard le mit mond más. Én hiszek abban, hogy ki kell élni magunkat fiatalon, aztán majd ha jön az igazi meg lehet komolyodni, le lehet kötni magunkat vele. De addig tapasztalatokat kell gyűjteni. Ő eddig nem találkozott azzal a személlyel akivel lekötné magát, de lehet hogy pont te lehetsz az. Viszont sose tudod meg ha nem adsz neki esélyt.
2011. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen. Adj neki egy esélyt. Legyél te az aki (feltéve, ha igaz a pletyi, mert általában soha nem az) ezt megváltoztatja. Olvaszd fel a jég szívét, melegítsd fel. De te fogd a gyeplőt, ne add magad oda úgy mint bárki más. Foglalkozz vele. Legyen egyben a barátod és nem fogsz csalódni benne.

És már beleestél. Nincs vissza út...

2011. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni. Ha van egy csöpp kis esze is, akkor nem.
2011. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sok pasi nehezen teszi túl magát egy szerelmi csalódáson. Szerintem ismerkedj meg vele, és ha látod rajta, hogy leragadt a múltban, ha fél közel kerülni hozzád érzelmileg, ha kötődési problémái vannak, akkor lépj tovább.

Lehet, h 34 éves, de belül egy sebzett kisfiú, én láttam hasonlót 4o éves kiadásban.

2011. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!