Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén mit gondoltok erről? Fontos!

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal.Szimpatikus volt aranyos stb ..-de két dolgot vettem észre .

Az egyik ha kérdezett valamit mondjuk a munkámról, igazán nem érdekelte a válasz ,valahogy szóba került más elterelődött a téma és nem kérdezett vissza .Ez még 3 kis történet mesélésnél is feltűnt .

A másik h ültünk a padon nekem fázott a derekam,nála volt egy pulcsi a hátára terítve, és kérdezte mit tehet ..és elbizonytalanodva mondta talán a pulcsimat odaadjam ?-én meg mivel láttam h ez olyan kényszeredett elhárítottam .


csókolóztunk nagyon kis szenvedélyes volt stb ..szóval egyértelmű h tetszettem ,legalábbis vonzódik hozzám .

Viszont én elbizonytalanodtam -érdektelen irányomban,de azért szívesen lefeküdne velem ? v csak ilyen természete ?


én sokkal korrektebben tartom ha valaki megmondja figyelj bogaram kedvellek lefeküdnék veled de alapvetően nem érdekelsz . Mintsem ha eljátsszuk h kapcsolatnak indul közben kicsit olyan nem tisztességes szándék bújik meg a háttérben .


Szóval nem tudom mit gondoltok erről..


2011. szept. 19. 18:06
 1/8 BlackSword ***** válasza:
Azt hogy az orvos a fejedre ejtett... Elterelődött a téma... Akkor csak figyelt rád... Ha valamit mondani akarsz, azt mond is ki...
2011. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mióta ismered őt? Hol ismerted meg?

Hogy érzed magad vele?

Milyen az ő stílusa? Írj róla 1-2 dolgot. Beszédes, nem beszédes, nyitott, zárkózott, mi érdekli őt?

2011. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És persze miután elmondta őszintén mit szeretne jön az érzéketlen szexszista szemét mellé egy pofon is.
2011. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt várja, hogy szerelmes légy belé legalábbis próbál passzív lenni. És amikor már megszeretted magába bolondít legalábbis,ha én ilyet csinálnák 100 hogy azért.
2011. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem ennyiből még minden oké, sztem ilyen a természete. én szinte alig mutatok ki érzelmeket, tudom magamról és mások is mondják, de nem tok ellene sokat tenni. én taliznék vele még 20L
2011. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

társkeresőn , ismertem meg, első randi, nem tudok róla sokat csak néhány alapinfót -én is kérdezgettem sokat,de lényegi választ nem mindig adott. Beszédes ,elég helyes,talán kicsit feminin ,de nem határozatlan .inkább olyan megfejthetetlen .Nem jött át tőle semmi energia ,olyan érzésem volt h nem tudom mit érezzek mert nem éreztem magának az embernek a lelki jelenlétét ,illetve h ki ő maga ,azt hiszem ez zavart leginkább.sokféle emberrel találkoztam már, de még a fekete bárány típusban is tudtam érezni azt h ki ő ,viszont itt nem tudtam .. :S

és ezek a dolgok amiket leírtam sem segítettek hozzá h többet megtudjak a személyiségéből a jelleméből .


Volt h nem hagyta h végig mondjak egy mondatot és lesmárolt :P. mondjuk ezt a részét nem bánom jól el voltunk .. :) de én nem akarok ilyen csak szexelős dolgot ,az kiöli a lelket az emberből. :(

2011. szept. 19. 18:33
 7/8 asdface ***** válasza:
Vedd fel a stílusát és úgy próbáld megfejteni.
2011. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ez alapján elvesztetted iránta az érdeklődésed akkor nem nagyon jöhet be neked ez a pasi. Ha nekem valaki tetszene minél jobban és jobban azon lennék hogy megismerjem! :) akadj rá és rágd a fülét addig míg meg nem nyílik. Persze csaknem idegesítő kereteken belül.
2011. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!