Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Baj ha egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Baj ha egy lány nem olyan gazdag?

Figyelt kérdés

A ruháimbol itélve gazdagnak tünhetek, mert márkás ruháim vannak.És sok is.

De pl a házunk nem olyan nagy.Szép, de elég kicsi.

A kocsink se olyan jó.

Ciki nagyon egy olyan fiú elött akiknek mondjuk jobb házuk van?És gazdagabbak a szülei?


2011. jan. 8. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted?... Ha nem egy vaslemezből tákolt házban laksz, szerintem senkit nem érdekel.
2011. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
17
2011. jan. 8. 21:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, tudod nálunk nem számít a pénz mint nálatok nőknél.

20f

2011. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
egyáltalán nem baj...vagyis én amikor először mentem a barátnőmhöz nem azt néztem hogy milyen kocsijuk van és hogy mekkora házuk
2011. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
figyu, én sem vagyok gazdag lány, én azt mondom nem baj. mondjuk azért jobb, ha a nő kezében van a pénz, de mindig azzal nyugtatom magam, hogy az biztos, hogy nem a pénzedért fognak szeretni, és a selyemfütyik is elkerülnek:D
2011. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem kevés ruhám van, mind a kínaiból, a lakásunk kicsi és ronda, kocsink sose volt... Eddig még senkinek nem volt baja vele... 20L
2011. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tami976 válasza:
100%
Saját házatok és kocsitok van? És azon morfondírozol, hogy nem vagy elég gazdag??? Mit szeretnél még? Márvány úszómedencét? Egyébként is, nem inkább a férfi dolga, hogy a nőt eltartsa?
2011. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond,hogy más nagyon örülne ha albérlete lenne,de sokaknak az sincs.Nem ,hogy meleg étel és fütés,sajnos rengeteg helyen rendes karácsony sem volt.Picit felhúzom magam az ilyen kérdéseken,mert túlmegy egy fokon már.De biztosan nem nekem van igazam,csak ne mindig magunkra gondoljunk.
2011. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon csinos vagy, akkor nem baj. A tapasztalataim szerint a pasik 90%-a csak akkor bocsájtja meg, ha a lány nem gazdag, ha bombázó alakja van, vagy fordítva: nem baj, ha nem túl gazdag (szegény persze ne legyen, mert azzal ciki nekik mutatkozni, mert nem hord márkás cuccokat), viszont akkor nagyon csinos legyen. Valamivel mindenképp villogni kell a haverok előtt, úgyis csak az ő véleményük számít barátnő választáskor.
2011. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!