Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs bátyámnak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs bátyámnak még barátnője?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, bátyám 19 éves. Nagyon bírom, a világ legjobb fej testvére. Vicces, humoros és tesóként is elmodhatom hogy mint fiú is jól néz ki. Ennek ellenére 19 évesen még nem volt barátnője soha és én már kezdek érte aggódni. Miért van ez, pedig ő is szeretne, többször is beszéltem már erről vele?
2011. okt. 31. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Mert általában minél normálisabb valaki, annál nehezebb. Persze nem tudom, hogy ott ez-e a helyzet, csak tipp a leírásod alapján.
2011. okt. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Segíts neki. Lány vagy, talán össze tudnál hozni neki egy-két randit valakivel.


Szerinted miért nincs neki? Valami ötleted csak van...


21F

2011. okt. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem is tudom, elég válogatós az biztos. és tapasztalatlan is de igazából nem tudom én sem
2011. okt. 31. 00:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenki válogatós. Ez nem magyarázat.

Plána akkor ha jó pasi, mert akkor simán találhatna jó nőt magának.

Szerintem egyszerűen nem érzi szükségességét egy kapcsolatnak. Vannak olyanok akiknek később nől be a feje-lágya. Tapasztalat. :D

Hagyd rá, előbb utóbb biztos talál magának valakit, mert nicnsenek hátráltató körülmények... (Már ha nincsenek, de az elmondásod alapján nincs.)



21F

2011. okt. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Jöjj össze vele te, a bizalom és a kölcsönös szeretet már megvan, úgyhogy nincs semmi akadálya. Csak tartsátok titokban.
2011. okt. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Még szerencse, hogy a vérfertőzést büntetni a törvény! Egyébként én is 19 vagyok és még soha nem volt barátnőm. Egyszerűen nem tartok igényt rá... Pedig heteró vagyok! Majd ha kell, kibérelek egyet pár órára! Ennyi.
2011. okt. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

ott van a bátyó, ott vagy te a hugi.

feküdjetek le...mégis mire vársz?

2011. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert te elfogult vagy vele, és valszeg csak szerinted néz ki jól. Esetleg annyira válogatós, h csak a legjobb csajokkal akarna összejönni, azoknak meg nem elég ha jól néz ki, gazdagnak is kell lennie.
2011. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Jöjj össze vele te, a bizalom és a kölcsönös szeretet már megvan, úgyhogy nincs semmi akadálya. Csak tartsátok titokban."


"ott van a bátyó, ott vagy te a hugi.

feküdjetek le...mégis mire vársz?"


Most szórakoztok, vagy halál komolyan mondjátok? Ilyenre még az állatok sem vetemednek! Nyugtassatok meg, hogy ez még nem ilyen beteg világ...

2011. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Barbi te vagy az? XD
2011. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!