Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak megalázással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak megalázással?

Figyelt kérdés

Barátommal szakítani szeretnék, 2éves kapcsolatból lépek ki! Tegnap nekem szépen beadta,hogy megy melózni,és ne menjek át hozzá, stb stb .. , el is hittem, mindaddig, mikor a saját szememmel láttam bemenni a haverjához.. hívtam, hívtam,felvette, és mondja,hogy nem ér rá,mert nagy a hajtás! Nem szóltam neki,hogy tudok róla, úgy voltam vele,hogy jó ,egyszer előfordul.. aztán ma reggel azzal keltenek,hogy lent volt discóba.. arról nincs hírem,hogy megcsalt-e ,de azért a pofátlanság netovábbja, hogy ilyet csinál! Legalább mondja el! Ma is hívtam reggel,nem veszi fel,nem reagál! Tudom,hogy ha megcsalt,ha nem, hiába hazudott,ő nem fog kidobni.. én akarom őt, csak valahogy nagy megalázással.. nem rosszindulat, csak azt akarom,hogy neki is fájjon! Szenvedjen pár hónapot ő is! Tudja,hogy mit veszített el! Mit csináljak?

L/19


2011. nov. 20. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj? Nőlj fel!

Méghogy ő nem fog dobni.. :) Ébresztő! Már megtette, csak még nem mondta el!

Fájdalmat meg nem hiszem, hogy tudnál okozni egy olyan embernek, aki ilyen kevéssé kötődik hozzád, vagy ennyire semmibe vesz, hogy ilyeneket hazudik. Láss a szemedtől! Pont leszarja, mit csinálsz.

2011. nov. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni,hogy szerethet-e!?

figyelj,mindent megad nekem, nézek egy felsőt, rá 1hétre megveszi,szó nélkül feltölti a kártyámat,minden apróságot megkapok, a legújabb hajvasalót,mindent!!!

És nem áll jól anyagilag!

esküszöm,nagyon rossz!

dönteni nem tudok:S

2011. nov. 20. 09:22
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát a megalázás az lenne ha mondjuk egy haverjával vagy valami közelijével kavarnál,de az most hirtelenjébe nem menne viszont eltudod ugyanezt játszani te is csak ne mond ezt el neki hogy tudod hogy nem is melózni ment discoba.Például még ezt a hetet bírd ki valahogy hogy nem szólsz meg semmi hanem mikor jövő héten valamikor együtt lesztek akkor valamelyik fiú barátoddal hívasd fel magad és direkt ne vedd fel hanem kérd meg hogy vegye fel ő mert nem ismered a számod nem tudod ki az na haverod meg adagolja úgy mintha együtt lennétek .Na ez megalázás lenne a javából szerintem:D
2011. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Hiába akarod megalázni mert akit ilyet megtesz azt szerintem hidegen hagyja hogy mit csinálsz....

amúgy meg többet érsz ha leültök és megbeszélitek mint hogy itt gyerekes játékokat csináltok....ha szereted akkor üljél le vele és beszéld meg normálisan nem kellenek a gyerekes bosszú állások...

2011. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

kerits egy nagyonjó pasit (akár csak megkérni h játssza el), pasiddal beszélj meg randit,de már a helyespasival menj,mondván rá cserélted le,csak elköszönni jöttél,de mentek mert vár az ágy,meg kell mutatnod az új helyespasinak milyen ögös fehérneműt vettél...

ha hallja 1-2 haverja,az még jobb

2011. nov. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Fuuh,hát kaptam érdekes történteteket!

Képzeljétek,most hívtam, és mondja,hogy felkelt,de fáradt,mert nehéz volt a meló meg stb..

Majdnem sírtam a telefonban! Délután üljünk le,és beszéljük meg?

2011. nov. 20. 09:31
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:31


Igen beszéljétek meg!!Azzal sokkal többet érsz mint hogy játszadozol szerintem....persze legyél határozott és mind el hogy tudod az igazat és hogy nem akarod hogy neked hazudozzon...

2011. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Ne is haragudj, de rettentően szánalmas vagy.

Nem elég, hogy mindent megad neked, erőn felül, teljesen rátelepszel, nyomozgatsz utána, követed.

Szerintem ebből lett elege, és nem merte neked elmondani, hogy haverokkal elmenne bulizni, mert ismer.


Egyszerűen egy hisztériás kis pitsa vagy, aki egy ilyen dolog után meg akarja alázni, "hogy tudja, mit veszített el, szenvedjen pár hónapot", stb.

Bocs, de az lenne a legjobb, ha oltári balhéval, meg álszeretővel, meg nagyjelenettel kidobnád egy ilyen eset után.

Legalább végre észrevenné: nem vesztett semmit! Sőt: visszanyerte a szabadságát!

Akkor és oda, azzal és úgy megy bulizni, szórakozni, ahogy ő akar, és nem kell senki elől bujkálnia.


Tudod, annak oka van, ha ő már jobban érzi magát nélküled, mint veled.

;)

2011. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*mond
2011. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az eszedbe sem jutott, hogy amit kinéztél magadnak a "múlt héten ruhát", túl drága ahhoz, hogy megvegye és ezért elment mellékállásba egy discoba kidobónak, amit a haverja ajánlott neki???


Most meg akarod alázni, de tök jól eltűröd amit kapsz tőle?!


Azt meg csak mellékesen mondom, hogy ha most egy nagy balhét csinálsz és esetleg még igazad is van, akkor elszúrsz két évet az életedből. Csináld "csöndben" amit csinálni akarsz és emlékezz a szép napokra hiszen szeretted őt (vagy amit kaptál tőle).

2011. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!