Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! A kapcsolatotokban melyikőtök szereti jobban a másikat? Miből érzitek ezt?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy egy kapcsolatban van olyan időszak amikor az egyik fél jobban szereti a másikat, akár csak egy kicsivel is.Ti miből érzitek ezt?Nálatok ez változó vagy mindig állandó dolog?És kimondjátok ha így érzitek?Légyszi írjatok kort és nemet,és hogy mióta vagytok együtt:)Köszi a válaszokat előre is!
2011. aug. 25. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem jobban őt,egyértelmű.Egy ideje mindenféle baja van,pedig nem csalom,nem iszom,nem eszem,nem drogozok,nem alkoholizálok,nem cigizek.Eljárkálunk mindenhova.Egyszerűen már kezd kiszeretni belőlem.Szívás...kor,nem.
2011. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 twinky ***** válasza:
0%
Persze hogy van olyan, amikor kevesbe szeretem: multkor nem volt kedve leszopni, meg is mondtam neki, hogy most annyira nem szererem. Aztan leszopott, es jobban szerettem. Maskor meg egy barna cipo volt rajtam, ami nem ment az ovemhez, es akkor nem szeretett annyira.
2011. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ő szeret jobban, de én mindig előbb mondom neki, ő csak ha én mondtam akkor mondja, h szeretlek. Szval sztem ő meg azt hiszi, h én szeretem őt jobban.

19/L

2011. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ő szeret engem jobban...ez biztos...onnan tudom hogy minden gesztusával ezt mutatja...amiket mondd...meg amiket megtesz értem...nagyon szeretem én is...de érzelmileg ingatag vagyok...hol ilyen hol olyan szóval...de nem hagynám ott semmi pénzért
2011. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 heloka ***** válasza:
nálunk úgy van hogy vagy mindkettőnknek van rossz hangulata és akkor nem olyan lángoló a szerelem, vagy mindketten tök szerelmesek vagyunk:D valahogy kihat a másikra az érzelmi állapotunk
2011. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő azt mondja ő szeret jobban (mert ő hozza haza a pénzt - nekem sajna most nincs munkám -, meg ő idegeskedik jobban azon, hogy a hétköznapokban minden rendben legyen), én meg azt hiszem én szeretem őt jobban, mert én főzök neki finomat, hogy jobb kedve legyen és rendben tartom az otthonunkat...

Én úgy érzem, mostanában kevesebbszer jut eszébe velem foglalkozni és már nagyon várom, hogy forduljon végre a kocka és ő legyen jobban szerelmes - mert mindig annak a jobb, aki kevésbé szerelmes, a másiknak meg fáj, hogy a párja nem mutat akkora érdeklődést iránta mint régen...

2012. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!