Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet az olyan pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet az olyan pasit megfogni aki látszólag "rosszfiú", megközelíthetetlen viszont belül meg érzelmes?

Figyelt kérdés
Ezt a pasit már régóta ismerem,de nemtudom hogyan tudnám megszerezni.
2011. jan. 10. 17:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Leszoptam egy diszkóban.
2011. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az én párom ilyen. Fogalmam sincs, hogy sikerült megfognom, azt hiszem sok-sok szeretettel. :)
2011. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Megint 18.29 vagyok és én szinte pont az ellenkezőjét csináltam, mint amit 18:01 írt. Kimutattam, hogy kell nekem, hogy szeretem, hogy kicsit félős, meg túlérzékeny vagyok, mégis összejöttünk a párommal. Úgy látszik ezek a "jó rosszfiúk" sem egyformák. :)
2011. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

6. : Előtte 2-vel válaszoltam - ne érezze, hogy ő kell neked

én előbb nagyon jó barátja lettem, az egyetlen, akinek kitárta a lelkét, aztán kicsit félénken, szüziesen közeledtem

2011. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

(6.)

de a sok-sok szeretet is kell, csak a megtartásához

főleg, hogyha igazából nem egészen elégedett önmagával

2011. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ucso hszelő : ezzel 1 baj van :D én elsütöttem ezt 2 csajnál is :D 1.: fél évre rá közölte h belém volt esve ő is XD

második meg XD vissza dobta mint köztársasági elnök a kegyelmi kérvényt XD


19F

2011. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
hát ügyesen kell... nekem bejött, több, mint egy éve vagyunk együtt, és elég komolyan gondoljuk)
2011. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Megint 18:29

Mi meg már össze is házasodtunk.

2011. jan. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Rám tökéletesen illenek ezek. Én egy 14 éves fiú vagyok. Nagyon sok lány mondta már hogy milyen helyes vagyok, de belűlről nagyon érzékeny vagyok. Az ilyen fajta fiúknak sok szeretetre van szükségük. Próbálj meg te is nőies lenni. Nekem úgy rabolják el a lányok a szívemet hogy hosszan mosolyognak rám, néha ha szomorú vagyok megölelnek és kicsit próbálnak vigasztalni. Az a lényege az egésznek hogy sokat beszélgessetek és próbálj beszélni az érzéseidről, erről kérdezd őt is. Röviden ennyi.

2012. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A szóismétlésért bocsi és írj üzit lécci ha bevált Sok szerencsét a fiúhoz!

Jah és amelyik írta hogy leszopta egy diszkóba az szégyelheti magát

2012. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!