Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Látszólag jól működő kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszólag jól működő kapcsolat és szex?

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolat során szexuálisan soha nem egyeztünk, mindent megtettem szinte a határokon túlléptem. Soha nem volt neki jó csak ha simiztem "csiklót", de alkalmi szexkapcsiknál meg többször is jó volt neki. Engem akit meg szeretett, könnyet hullajtott, és nem volt jó. Talán csak az egész 1 szinjáték?
2011. jan. 10. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
azért nem tudott elmenni, mert tudta, hogy olyan a helyesírásod, mint egy maláj vendégmunkásnak!
2011. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
verd az anyádba malájosan
2011. jan. 10. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
ha 4ev alatt meg nem elvezett el akkor ott nagy baj van. szerintem el elvezett csak nem jott ra hogy az elelvezes volt.
2011. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg annyira szerencsétlen vagy, hogy a csajod abszolút nem lát benned semmi fantáziát. foglalkozz inkább hozzád illő alsó kategóriás lányokkal.
2011. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos informáciot,esetleg frigid vagy valami hasonlot akrtam "hallani".általábamn anök a problémásabak szex területén.van hopgy mind2jük jolnézki mégsem müködik.a leoltás a legkönyeb..aki ilyez ir az szánalmas!!!
2011. jan. 11. 07:41
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi jolértesültem az anyukád selejtes megadnád a számát megabálom rendesen lehet hogy tefogod a fotott késziteni.és örömödben az ismeröseidnek mutogatod :)
2011. jan. 11. 08:51
 7/7 A kérdező kommentje:
hm.szthittem okosab leszek ugylátom ide bunkok irogatnak!!! lehet hogy a csajnak sohasem volt jo csak mondta....
2011. jan. 11. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!