Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Boxos19 nevű felhasználó kérdése:

A barátnőmmel 2éve vok 1üt szeretem nagyon, de ki kell menniük a munka miatt Angliába az apjához, állítólag 2évre mennek h egy házra össze hozzák a pénzt, én mondtam meg várom kitartok mellette mert szeretem nagyon. Ti mit tennétek a helyembe?

2011. jan. 10. 19:37  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Két év az nem kevés idõ,gondolom azért fogtok ez idõ alatt talàlkozni.Most megmutathatod neki,hogy valóban szereted.Remélem õ is ugyanugy érez iràntad.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2011. jan. 10. 19:41 Privát üzenet
Megtanulnék helyesen írni, ha másért nem, hogy levelezni tudjatok.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2011. jan. 10. 19:44 Privát üzenet
Én nem ígérnék semmit. És ha neki lesz valaki akit megszeret? Persze ha tényleg komoly a kapcsolat akkor kibírható.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2011. jan. 10. 19:51 Privát üzenet
Hát ez tényleg nehéz dönbtés de ha lehet akkor velemennék ha nem akkor nehéz szívvel de inkéább szaktanék maximumha visszajön felkeresitek egymást 2 év hossző iidő és neked is és a párodnak is szüksége esz mahjd szexre. Ezt nem sértésként de ez az igaszág !

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2011. jan. 10. 20:01 Privát üzenet
Szerintem vegyél 1 vokot,tegyél bele 2szer annyi szeretetet,mint amennyi 3 embernek elég,emeld 4zetre,és 5év műlva megnézheted,hogy mekkora a szerelem 6alma,7végenként meg kiutazhatsz hozzá.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2011. jan. 10. 20:04 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Az Én volt barátnöm, csak 3 hónapra ment ki és gyorsan össze is jött egy kopasz, öreg, de annál pénzesebb fószerral. Nagyon pofára lettem ejtve.

Másik fele, hogy 2 év után a jóból visszamenni a "porba"....hát szerintem menj Te is ha lehet, ha meg nem, akkor légy Te az erösebb.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2011. jan. 10. 21:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem fog keresni mást,mert ő is szeret nagyon.

# 7/11Időpont 2011. jan. 11. 12:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Volt pár hasznos kommentetek,de volt pár aki bunkó,azért írjátok ezt mert nem voltatok igazán szerelmesek és nem találtatok még normális barátnőt ennyit tudok hozzá fűzni a bunkó kommentelöknek!

# 8/11Időpont 2011. jan. 11. 12:21 Privát üzenet

Nem érzem magam bunkónak, hanem a véleményem írtam, le illetve ami megtörtént Velem.

Ö sem tagadta, hogy nem szerelmes, de úgy volt vele, hogy van pénze ami jó és majd beleszeret.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2011. jan. 11. 13:50 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Nem minden NŐ ugyan olyan!A pénz meg neki nem számít,mert meg veszem neki amit szeretne!

# 10/11Időpont 2011. jan. 12. 11:45 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek a barátnőmmel? VV FAN!
Koliba vagyok. Herpeszem van a számon. Már lassan egy hete, most kicsit fáj, meg sárga. Tettem rá fogkrémet. Pénteken találkozok a barátnőmmel, egész hétvégére. MIT TEHETEK HOGY...
Meddig viselnétek el egy távkapcsolatot (munka miatt)?
Nem tudok beszélni a barátnőmmel mert amikor megpróbálnék oda jön egy fiú és mindig elkezd cukkolni. Mit csináljak?
Anyagilag jól állok, barátnőmmel minden ok, családdal is, munka terén sincs problémám! Tudom furán hangzik, de mégsem vagyok boldog, és nem jövök rá miért?! Pszichológushoz kellene fordulnom?
Hogyan értesem meg a barátnőmmel, családommal, hogy nekem az is munka amit ők szórakozásnak vélnek?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!