Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom nevében írtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nevében írtam a párom exének, hogy lecserélődött a "számom" töröld ki a réfit, és megadtam neki az újat, akkor tényleg törölte vajon a régi számát?

Figyelt kérdés

egy új számot adtam meg neki, de az valójában nem a páromé, és nem is saját oldalról írtam, hanem egy inkognító oldalon, de olvasta a csaj az üzenetet, de nem válaszolt, írtam is pasim nevében h törölje ki a régi számot, mer az nem él, vagy legalábbis másé

sőt két oldalon is leírtam h törölje a régi számot, azótam indkét oldalt töröltem, amiről írtam neki, miután olvasta a levelet, sőt ha egyik oldalamat törlöm, még utána is megmarad a levél.

Szerintetek elmentette az új számot és törölhette a régit?


2011. jan. 11. 07:06
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:

csak karácsonykor szoktak üzenni egymásnak, az is csak hivatalos karácsonyi üzenet,

a pasimnak nincs meg már a csaj száma,

meg se msn en se közösségi oldalon nincs fenn a párom

szerintetek tényleg törölhette a pasim régi számát? amúgy az nem régi, még am ostani, de nem akarom h irogasson neki a csaj

(tudom bunkóság de ez van)

csak tényleg a kérdésre válaszoljatok h vajon törölhette e a lány

ítz tudom a lapokra nem írt vissza semmit

gondolom akkor felhívni se fogja a párom "régi" számát h igaz e

max az új hamis számrak üldene neki sms t h ez a számom mentsd el, de hát azt a pasim nem fogja meg tudni

2011. jan. 11. 07:09
 2/46 anonim ***** válasza:
72%
nők b+...
2011. jan. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
de szted tuti törölte a számát?
2011. jan. 11. 07:12
 4/46 anonim ***** válasza:
75%
Én biztos töröltem volna, de ez elég nagy parasztság. Már nem azért, de majd ha találkoznak véletlen, és szóba kerül ez is, nagyon fog a párod örülni annak, hogy ilyeneket lépkedsz a háta mögött. Te nagyon gáz vagy!
2011. jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
70%

OFF :Ó tuti hogy a pasid egyszer begóóólyóózik :(

Lehet de azért előző is jóól megmundta

2011. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

írtam hogy nem véleméynt kérek, csak ak érdéssel kapcsiban

amúgy van okom rá higyjétek el

de nem a pasim akarom vele büntetni

amúgy nem találkoznak, mert a csajnak van pasija és messze tanul

meg már ő is kitörölte a lány számát, maxa csajnak van meg az övé

amúgymeg nem tudja meg hogy én írtam a nevében, a csajban meg fel sem merül, hogy nem a pasim írta a levelet hanem valaki más

úgyse beszélgetnek telefonon akkor meg minek neki a szám?

rég nagyon kicseszett a párommal

és barátom úgyis elküldené ha próbálkozna, bár nem hinném h próbálkozna nála a lány, de azért meg akarom magam kímélni

pasim meg tudja h féltékeny tipus vagyok, meg szeretem ha elmond őszintén dolgokat

2011. jan. 11. 07:37
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs köztük semmi, ti meg elvileg szeretitek egymást a pároddal, mi szükség volt erre? Vagy ha annyira zavart, hogy egy évben egyszer üzennek egymásnak, miért nem mondtad meg párodnak őszintén?
2011. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

mert akkor lehet azt hitte volna h nyomozok utána, pont mikor sms tk üldtem a telefonjáról akkor láttam az elküldött üzenetek közt hogy írt a csajnak

az szarul esett

mert azt mondta még múltkor h nem tartják a kapcsolatot

amúgy meg sosem lehetek egész biztos, mer mi van ha hazugság az egész, és csak kitörölte az üzeneteket meg a hívás listát, de az is lehet hogy még a nevét is máshogy írta be biztos ami biztos

én csak őszinteséget várok tőle

amúgy nem tartom megcsalós tipusnak, csak kiváncsi ovltam nagyon mi volt ez, nem is a hűségében nem bízom, vagy az őszinteségében, hanem h szeret e engem, és hogy szeretne e annyira, mnit egykor azt a csajt, meg h nem e hazudik magának mikor azt mondja h szerelmes belém

2011. jan. 11. 07:42
 9/46 A kérdező kommentje:

de al ényeg, hogy szerintetek törölte a csaj a számát?


vagy nem és elfelejti h nem él és ugyanúgy írogat majd neki?

2011. jan. 11. 07:42
 10/46 anonim ***** válasza:
85%

Mert te aztán kib*szott őszinte vagy vele és feltétel nélkül megbízol benne. Na az ilyen lányoknak szoktak hazudni, mint te vagy. Mert félnek attól, ha igazat mondják el, akkor megint kapják a lecseszést, és hogy megint jön a besértődés. Ezért hogy ezt elkerüljék, inkább hazudnak nekik, mert úgy mindenkinek jobb. Jó neked ez így?

Nem jósolok neked nagy jövőt, de ne így legyen.

Lehet, hogy nem törölte amúgy ki, lehet, hogy csak beírta a másikat mellé. Majd kiderül. Ne parázz rajta. Meg sem kellett volna tenned.

2011. jan. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!