Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Facebook és különféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebook és különféle közösségi oldalak elősegítik a párkapcsolatban élő felek hűtlenségét. Más is gondolja így?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy egyre több lány is meg fiú is, akkor is ha van barátja/barátnője, más fiúkkal/lányokkal is flörtölget neten keresztül. Előszeretettel ismerkedik társkeresőkön és közösségi oldalakon is...Mi a jó ebben? Amíg nem voltak ezek a dolgok, talán jobban értékelték, hogy végre találtak valakit, így meg nagyon sokan játszadoznak a párjuk mellett más emberekkel is...hova tart a világ? Lassan már alig lesz olyan ember, aki tud rendesen szeretni, és tiszteletben tartja és komolyan gondolja a szuerelmet.


18/F


2011. jan. 11. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem értek egyet.


a hűtlenséget nem segítik elő netes oldalak. az ember vagy hűtlen, vagy nem. ha félre akar dugni, akkor fog is, fészbuk ide vagy oda. ha viszont egészséges kapcsolatban él, kiegyensúlyozottan, akkor mindegy hány oldalra van regisztrálva.

2011. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Facebook segíti ezt elő, az erkölcsi hanyatlás sokkal régebben kezdődött (például ott, hogy a drága szülők csesznek normálisan megnevelni a gyereket, de hát őket meg nevelni tanítani felejtették el). A net csak egy eszköz, amin kiélik meglévő hülyeségüket, élőben is ugyanúgy megcsinálnák.


Én spec elég koczka vagyok elég régóta, sokat netezek, sokat játszom meg minden, de eszembe se jutna hűtlennek lenni.

2011. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

én is így gondolom, én pl. nem vagyok fent egyetlen közösségi oldalon sem, mivel szerintem nincs értelme. nem tudom mások hogy tudnak napokat ott tölteni..

MSN-ezni sem szoktam, de ezekből sajnos az következik, hogy a közösségi életem elég szegényes, mert ugye mindenki ezeket részesíti előnyben :)

21/F

2011. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Kell az is persze, hogy olyan ember legyen az illető, aki hajlamos ilyen flörtölgetésre. De sztem elősegíti, ott ülnek az emberek, írogatják a dolgokat, lájoklgatnak stb. Sokkal egyszerűbb és könnyebb mintha nem lenne pl fb, és az emberek csak személyes kontaktusaikban tehetnének ilyeneket. Egyrészt arra kevesebb alkalom lenne, másrészte sztem könnyebb a nem szemtől szembe flört.....

Sztem!

2011. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Speciel én rosszul vagyok attól,hogy a barátom lájkolgatja a csajok képeit,meg amit írogatnak, a végén válaszolgat stb.

Sztem elősegíti biztosan,mert hamar kialakul egy beszélgetés,aztán egy találkozás, annál aki ilyen beállítottságú. Ettől függetlenül tudom h szeret a barátom,s nem hűtlenkedik, csak ül ott a gép előtt és lájkolgat.......ami rohadtul bosszantó.

2011. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is elősegíti. Mint minden olyan körülmény ami alkalmat teremt a csajozásra/pasizásra.
2011. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Bretso ***** válasza:
36%
Ostobaság. Aki eddig csajozni akart megtette élőben, szóval semmivel sem lett rosszabb tőle a helyzet. A facebook szerepét igen sokan túllihegik.
2011. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ebben a bizonyos "lájkolgatós" esetben igen, mert ez idegesíti az egyik félt, és veszekedés lesz a vége.

Ettől eltekintve még hozhat is össze embereket, mert pl. üzenetben sokkal könnyebb leírni, mit érzel, és lehet úgy jöttök össze.

2011. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem is így van! Mikor Facebookon pl a barátnőm egyedűl van fent, akkor akárki ráírhat, nyalizhat neki, meg be is keverhet köztünk.
2011. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

az utcára kijárás is elősegíti a párkapcsolatban élő felek hűtlenségét.


csadort a nőkre!!!


:D


emberek... ha valaki félre akar dugni, akkor ahhoz nem kell neki internet, ha meg amúgy sem tenné meg, mert mondjuk kiegyensúlyozott kapcsolatban él, akkor totál mindegy neki, hogy hány embernek 'tetszik' a nője/pasija képe.

ahol meg ilyen hülyeség be tud kavarni, ott jobb is, ha vége lesz...!

2011. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!