Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két embert szeretni?

Figyelt kérdés
Van barátom már 3éve és nagyon szeretem, de közben van egy idősebb valakit is, aki iránt vonzódom. Mindkettőjükkel nagyon jól érzem magam, és nem tudom melyiket válasszam. Az idősebb pasi is érdeklődik irántam, (akár alkalmira) és én benne lennék. De nem akarom megbántani a páromat, mert őt is szeretem. Lehet, hogy tényleg mindkettőjükbe beleszerettem?
2011. febr. 5. 15:26
 1/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2011. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaj de rohadt nagy probléma! Basszus...
2011. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kihez vonzódsz jobban??
2011. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A testi vonzalom,a vágy,és a szerelem két külön dolog.Az egyikük vonz,a másikat szereted.Nem érdemes a kettőt összekeverni,külön kell egymástól választani,és elgondolkodni,ki az,akit szeretsz,akivel a jövődet el tudnád képzelni.
2011. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehetséges persze de választani kellene :) am meg normális esetbe eszedbe nem jutna a másik pasi de na relatív hogy mostanság mi a normális..

19F

2011. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18vagyok. sajnos azt érzem, hogy nem a páromhoz vonzódom jobban. mert a másik pasi mellett olyanokat érzek amitek a párom mellett soha.. (felgyorsul a szívverésem, remegek ha hozzámér stb..) egyébként évek óta rágódom a problémán és már nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudok dönteni..
2011. febr. 5. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Döntöttél már. Lefekszel az idősebbel és ha csak ennyi lesz, megtartod a barátodat. Magyarán félrelépsz. Nem szokatlan, 10 nőből 8 így csinálja.
2011. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha szerelmes vagy párodba, akkor ne hagyd el egy olyanért, aki csak tetszik és aki csak használna téged

ha megteszed, akkor nem vagy szerelmes a párodba, max csak kedveled

2011. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!