Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két nőt egyszerre szeretni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nőt egyszerre szeretni? Lehet ilyen? Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Elég nehéz helyzetben vagyok!A párommal már 4 éve vagyunk együtt,de én úgy érzem már nem szeret eléggé és már én sem vagyok benne teljessen biztos hogy akarom e,én szeretem még őt,de nem nagyon kapok viszonzást!

A helyzet az hogy megismerkedtem egy lánnyal egyenlőre csak barátilag,de kezdek rájönni hogy ő többet jelent nekem annál mint barát és úgy érzem hogy kezdek bele szeretni,semmi nem volt még köztünk csak beszélgetés.

Ez most lehet hogy hülyén fog kijönni,de még a páromat is szeretem,de viszont nála nem érem azt hogy hosszu távon többet kaphatnék,mert nem tervez előre ő nagyon!

Azt is tudom ha a lány közeledne vagy én,akkor biztos lenne valami.

A lényeg az hogy mit lehet ilyen helyzetben csinálni mérlegelésen kivül?Vagy ti válaszolók mit tennétek ilyen helyzetben?Ettől a lánytól a 3 hét alatt több figyelmet és kedvességet kaptam mint a páromtól 4 év alatt sem!

De ugyanakkor a régi szép emlékek be be villanak ami megnehezitti a döntésemet!Nem tudom mit tegyek mert nem voltam ilyen helyzetben!


2011. jún. 19. 22:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Lehetni lehet, de naygon rossz. Én is két paist szerettem egyszerre. Az egyikkel 4 évet voltam, megszokás volt, szeretet is, de már nem voltam szerelmes és tudtam, hogy nem illünk össze. A másikról meg csak álmodoztam, szerettem volna vele lenni, de azt hittem nem lehet. Végül, csak lehetett. Már a menyasszonya vagyok.

Közhely, de azt tedd, amit a szíved diktál!

2011. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem itt a 3-dik fel, a lany szemelye szinte mellekes...szinte akarki lehetne, aki kedves, mert most epp torodest keresel. Tehat nem azt jelenti, hogy feltetlenul o az igazi.


"még a páromat is szeretem,de viszont nála nem érem azt hogy hosszu távon többet kaphatnék,mert nem tervez előre ő nagyon!"


Es a paroddal ezt hogy probaltad kozolni? Tudja, hogy igy erzel? Tudja, hogy nem erzed jol magad igy a kapcsolatban?

2011. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam, és én is az újat választottam, mert tőle több kedvességet kaptam, nagyobb volt a szenvedély. És már 4 éve együtt vagyunk.

Még mindig tartom a kapcsolatot a régivel, de csak egy-egy telefonig, semmi több, és szerintem nem döntöttem rosszul.

2011. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Egyszerre 2-õt szeretni nem lehet. Ilyen nincs. Vagyis lehet, ha a 2-õt egybevetnéd, akkor megkapnàd az ideàlis pàrodat.

Ha csak emlékek vannak benned a jelenlegi kapcsolatodban, akkor lépj. Talàn a 2-kal jobban jàrsz.

2011. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Tíz évvel ezelőtt én is köztes állapotban voltam két férfi között. Mind kettővel közöltem két hét gondolkodási időt kérek a választáshoz. Az egyikkel 4 évig voltam, a másik friss kapcsolat volt. Tisztességesen bevallottam a barátomnak, van egy másik férfi az életemben, aki nem rég lépett be és választanom kell. Attól a naptól kezdve a régivel nem feküdtem le, de az újjal sem. És az új srácot választottam, azóta a felesége vagyok!!!!!
2011. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Es a paroddal ezt hogy probaltad kozolni? Tudja, hogy igy erzel? Tudja, hogy nem erzed jol magad igy a kapcsolatban?



Persze hogy tudja,de ő csak el van az ő kis világában és semmit nem hajlandó tenni a jövőnk és a jobb élet reményében!Ennél a lánynál viszont azt érzem hogy vele többre vihetnénk az életben,mert engem a párom nem nagyon támogat,de tőlem el várja!

2011. jún. 19. 22:22
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
"Ha két személy között nem tudsz választani, mindig a másodikat válaszd. Ha az elsőt igazán szeretnéd, nem szeretnél bele a másodikba."
2011. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:23


Igazad van!Van benn valami!

2011. jún. 19. 22:25
 9/24 A kérdező kommentje:

Szerintem itt a 3-dik fel, a lany szemelye szinte mellekes...szinte akarki lehetne, aki kedves, mert most epp torodest keresel. Tehat nem azt jelenti, hogy feltetlenul o az igazi.



Ez is igaz,de viszont ugyanakkor azt is érzem hogy össze illenénk és nem csak a törődés miatt érzem ezt,hanem a kedvességen kivűl még sok minden van ami szimpatikus benne.

2011. jún. 19. 22:30
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elsõt nem érdekli az sem, hogy te hogyan érzed magadat ebben a kapcsolatban, akkor nincs sok értelme.
2011. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!