Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit tegyek? Nagyon bizonytalan vagyok! (fiúk elsősorban)

Figyelt kérdés
Van barátom de közben van egy fiú akibe belezúgtam, és akibe belezúgtam annak volt barátnője de most nem rég szakítottak, nem ismerem ezt a fiút de szemezgetünk meg stb.A barátom meg külföldön lakik és már nem annyira szeretem de nem akarom megbántani mert mindig mondogatja hogy mennyire szeret meg hgoy nem tudja mitcsinálna nélkülem. nem rég halt meg a kistesója és nem akarok még ezzel is rátenni egy lapáttal :S de ez a másik gyerek akibe belezúgtam olyannyira zúgtam bele hogy napról napra erősebben érzem a szerelmet és nem birom elviselni hogy ha egy másik lánnyal látom , emiatt sírtam is egy párszor. szval lécci írjatok
2011. jan. 13. 18:53
 1/5 anonim válasza:
Ha ennyire teszik akkor vele legyél. Mért lennél olyannal akit nem szeretsz(már annyira)? Az hogy meghalt a tesója nem a te hibád. Ne is te bünhödj érte.
2011. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó de nincs szivem megbántani ezzel. de a barátnőm is mondta hogy most néha muszály ezt csinálnunk külömben mi nem leszünk boldogok hiába boldog ő így ha én nem vagyok az. szval akkor majd szakítok vele de ahányszor erről lenne szóó midnig el terelődik a szó :(
2011. jan. 13. 19:13
 3/5 anonim válasza:
ne hagy hogy terelődjön egyszerüen mond ki hogy vége!!!! jobban jártok mind a ketten
2011. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rendesfiú/19 ***** válasza:
48%

Szerintem még ne szakíts vele...:(

Megértem ,hogy miért nem akarod megbántani őt.

Amúgy hogy tudsz belezúgni olyanba, akit nem is ismersz?

Nem csak fellángolásról van szó? Mert ha igen, akkor próbálj ne a közelébe lenni, hogy elfelejtsd...

HA nem megy, akkor kicsit később közölheted a barátoddal, amikor nem lesz neki annyira rossz.

2011. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem értek egyet a rendesfiuval...

most jobb ülni a meleg ka.kában??

figyelj! a legrosszabb amit tehetsz,hogy csak azért vagy vele,mert sajnálod! hidd el, ha őszinte vagy azt jobban fogja értékelni, mint azt hogy átvered és érzelmek nélkül,szánalomból vagy vele.nehéz,nehéz,de nagy levegő és tul kell esni rajta. sajnos a szakítás már csak ilyen...ritka az,hogy vki nem bántódik meg...de mérlegelni kell, hogy mivel bántod jobban.pláne,hogy már te sem szereted és másvalakivel lennél szívesebben.tudom,nem akarsz önző lenni, de gondolj magadra is, az még nem önzőség.nincs több indok,hogy miért ne lépnél! majd idővel megenyhül és elfelejt,ha meg nem, akkor az is csak őt minősiti,és kiderül,hogy mégsem olyan mint gondolod(remélem nem igy lesz);)

2011. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!