Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elítéli a közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elítéli a közösségi oldalakat? Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Fent vagyok 2 közösségi oldalon(iwiw,facebook)

A párom haragszik érte, ő nem híve az ilyeneknek, igaz szerintem egy kis féltékenység is van benne. Eddig mindig elengedtem a fülem mellett, azokat amiket mondd. De most törölni kellett magam mind a két oldalról, annyira bepipult és haragszik érte.

Ti mit tennétek? mit mondanátok a helyemben? Mivel magyarázkodnátok?


2011. jan. 13. 21:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Én eleve nem használom ezeket az oldalakat; a párod egy normális ember.
2011. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén én megértem, hogy utálja ezeket az oldalakat, de ez túlzás volt. Szerintem ne magyarázkodj, csak legyél keményebb.
2011. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Cleptomaniac ***** válasza:
100%
Ennyi infóból az én meglátásom szerint nem az volt a gond, hogy fent voltál, hanem hogy mennyit voltál fent. Lehet, attól sokallt be, nem?
2011. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
Az tuti hogy féltékenységből csinálja!!!!!!!! Figyelj ezért megharagudni az durva:S Én elzavarnám, ha nem tudja felfogni a magánéletemet:S Ez nem hűtlenség, de ő megköti a lábad, mert féltékeny és nem akarja, hogy más pasi rád is írjon!! Mi vagy te? Kutya? Ne haragudj de ez már rablánc amit tesz! Te meg kutya, ha megteszed, ne már:S Közösségtől eltilt!!!!!! egy vad barom f*sz a pasid, ennyi:)
2011. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem, abszolút nem vagyok gépközelben ha itthon van, csak akkor ha dolgozik. Csak beszélgetni járok fel, ugyanis ott lehet chat-et használni. Szóval semmi rosszra nem használom az oldalt.

De valamivel mégis elő kéne állnom... ez így nem fair! :)

köszi az eddigi válaszokat!!!! :)

2011. jan. 13. 21:53
 6/23 anonim ***** válasza:
Ő a normális, te meg az abnormális.
2011. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

21:52

facebook=közösség?

2011. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Aki a felkiáltójes választ írta az kisz-phatja a f-szomat.... rám hallgass , ha regisztráltok a közösségi oldalakra és egyikőtöknek nem tetszik az féltékenység...de ennyi erővel tudjátok meg egymás azonosítóját, tehát a belépési kódot , és akkor nincs min féltékenykedni. :) 21/F
2011. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Miért lennék abnormális? Mert tartom a kapcsolatot az interneten keresztül a barátaimmal?

21.52: Szerintem is túlzás volt ez az egész tőle. De elég féltékeny típus sajnos... :/ Pedig tényleg semmi oka nem lenne rá, na de ez pasi ügy:)

2011. jan. 13. 21:56
 10/23 anonim ***** válasza:
Igen, ez a felkiáltójelesdi elég hülyén néz ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mintha valaki ordibálna veled, legalábbis valószínűleg ezt jelenti, számomra azt, hogy ráfejelt a shift+4-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!