Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elítéli a közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elítéli a közösségi oldalakat? Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Fent vagyok 2 közösségi oldalon(iwiw,facebook)

A párom haragszik érte, ő nem híve az ilyeneknek, igaz szerintem egy kis féltékenység is van benne. Eddig mindig elengedtem a fülem mellett, azokat amiket mondd. De most törölni kellett magam mind a két oldalról, annyira bepipult és haragszik érte.

Ti mit tennétek? mit mondanátok a helyemben? Mivel magyarázkodnátok?


2011. jan. 13. 21:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

A párom nincs regisztrálva, csak én. Tudja hogy fent vagyok ezeken az oldalakon, de nem örült neki. De nem érdekelt...

Most viszont törölnöm kellett magam.

2011. jan. 13. 21:58
 12/23 anonim ***** válasza:
Megmondtam, hogy rabláncon vagy:) akkor mersz leülni mikor dolgozik:D Tényleg egy roh*dék, már bocs. Nem egy bábú vagy! Én sem a gépnek élek szóval tudom, de ez már írányítás és sok férfinál előbukik. Nem lesz virágos életed mellette, ami nem fog neki tetszeni azt meg fogja tiltani:) legyél palotapincsi vagy chivava:) szerintem rosszul írtam a chivavátXD de akkor is egy állat a párod.
2011. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Őszintén én se csípem, hogy a barátnőm fent van itt ott meg amott...zavar, de viszont bízok benne, és nem is akarom beszabályozni...de őszintén engem marhára zavar (inkább féltékenységből is...)De nem akarom hogy azt érezze hogy beszabályzom...(főleg, hogy mellékesen és is fent vagyok 1-2 oldalon csak kettőnk közül az a különbség, hogy ő egy gyönyörű lány, és ezt sokan látják)
2011. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én vagyok az aki az elsőnek b.szta le a felkijáltójelest, és egyetértek veled, ki ez a ro.hadék ku.rva?
2011. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
A voltbarátnőmnek megkérdtem szedje le a csajok és pasik alkalmazást, megkértem nem leszedettem! Ugye az más mint az iwiw vagy a facebook. Nah, de az rosszul esett neki, azért háborodott fel, pedig csak megkértem rá. Egy ilyen eltiltás, hogy szed le magad akár ki mit mond az írányítás! Ha igaza van, ha nem és már pedig nincs igaza se:P
2011. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A felkiáltójeles hozzászóló egy idióta. Utálom az ilyen stílusú nőket.
2011. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk férfi vagyok:P bebuktad^^ de nem csak az én véleményem, hanem sok ismerősömmé is ugyanis megkérdeztem, hogy tényleg mit gondolnak ők is:D hát én nem mondtam a véleményem és rögtön azt mondták, hát ők nem törlik magukat egy pasiért se:D
2011. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Valamiért az jött le, hogy nő vagy. De mindegy. A válaszaid furcsálom kissé, túlzásba esel. Ennyit nem lehet megtenni a másik kedvéért? Olyan fontos a rohadt iwiw?

Ettől még nem lesz valaki szolga, meg elnyomott, hogy ezt teljesíti a párjáért.

2011. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Öhm...kérés meg tiltás között nagy különbség van, nem? nem azt látom, hogy megkérte, hanem "haragszik érte" "törölni KELLETT" valahogy egy parancsnak tűnt, nah mindegy, ha ti okosak vagytok...:S
2011. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem mindegy, hogy:

-Engem zavar, hogy fent vagy a közösségi oldalon, örülnék, ha törölnéd magad

vagy

-Amíg velem vagy addig nehogy fellépj iwiw-re...megtiltom, minek az neked...

2011. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!