Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elítéli a közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elítéli a közösségi oldalakat? Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Fent vagyok 2 közösségi oldalon(iwiw,facebook)

A párom haragszik érte, ő nem híve az ilyeneknek, igaz szerintem egy kis féltékenység is van benne. Eddig mindig elengedtem a fülem mellett, azokat amiket mondd. De most törölni kellett magam mind a két oldalról, annyira bepipult és haragszik érte.

Ti mit tennétek? mit mondanátok a helyemben? Mivel magyarázkodnátok?


2011. jan. 13. 21:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szopjatok le mind
2011. jan. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

ha magyarázkodni kell, az már régen rossz. magyarázkodjon az, akinek van miért.

a fenti szövegből úgy veszem ki, hogy neked nincs miért.


ez a fajta letiltás a párod részéről nekem nagyon durvának tűnik, nem tűrtem volna el a helyedben, az biztos.

szintén használója vagyok ilyen oldalaknak, kapcsolatok fenntartása céljából használom (ez részint marketing jellegű), megismerni hasonló érdeklődési körű embereket (marketing még mindig), illetve összeszedni a régi ismerőseimet.


ha ilyen oldalakról töröltet téged - már eleve a parancsolgatás erős az én egómnak - akkor ott nagy bajok vannak a bizalmat illetően. speciel ha szépen kérne, akkor sem törölném magam, fogadja el, hogy én így (is) tartom a kapcsolatot az ismerőseimmel. legfeljebb arra kérhet, hogy töltsek fenn kevesebb időt, vagy ne adjak meg bizalmasabb információt magamról/magunkról (mondjuk nem szoktam, csak a példa kedvéért írtam). egyébként miniszoknyát sem vehetsz fel az utcán? sminkelhetsz, ha elmész valahova?

beszélj a fejével, vagy hagyd ott a francba, nem bízik benned, talán nem is hisz neked...

2011. jan. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ácsi. Nem tudjuk h miért akadt ki a srác. Lehet a csaj "csak" akkor van fent mikor a pasas dolgozik, de ez az egész napos fontos elfoglaltság azzal jár h nincs takaritva, főzve, mosva, tanulva stb. Nem kellene rögtön a pártját fogni, csak mert szerinte nem csinál semmi rosszat. Amúgy én nagy hülyeségnek tartom ezeket az oldalakat és még szánalmasabbak azok akik itt élnek "közösségi életet"...

27N

2011. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!