Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ki az aki nem féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ki az aki nem féltékeny a nőkre és miért?

Figyelt kérdés
Jótanácsokra lenne szükségem:)
2011. jan. 14. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem, mert tudom, hogy a párom engem szeret és nem csalna meg soha. Ezen kívül ha valakinek szintén tetszik akkor még élvezem is, hogy az enyém....


20/L

2011. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretjük egymást, minden jól működik köztünk. Ha ez neki mégis kevés, tudom, hogy szólni fog. Ha nem tudok változtatni, akkor semmi gond nincs, ha továbbáll és megkeresi máshol a boldogságát. Addig viszont szeretném élvezni az együtt töltött időt. Felnőtt ember lévén ha valaki ráakaszkodik, tud nemet mondani (ha akar). Magamat pedig hülye lennék féltékenységgel nyírni feleslegesen, arról nem is beszélve, hogy a párom is feszült lenne tőle. Ha valaki félre akar huncutkodni, megtalálja a módját, bárhogyan ágálok ellene. Idő- és energiapocsékolás féltékenynek lenni. Nekem ez így tökéletesen működik. 24N
2011. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kiegészíteném. a 30-asok véleményét várom inkább, én 30 évese vagyok most...

de kedves válaszoló nagyon köszönöm, elgondolkodom rajta azért..

2011. jan. 14. 12:58
 4/9 A kérdező kommentje:
vagy ez kortól független lenne...?
2011. jan. 14. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, kortól független
2011. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Normális esetben az ember olyan férfival van együtt, akiben megbízik. Akkor pedig nincs féltékenység :) Sőt, még büszke is vagyok rá, ha megnézik, és az sem zavar, ha vannak nő barátai.

Ha felmerülne bennem a kétely, már nem itt tartanánk. Persze nem ad okot féltékenységre, ez is tény.

2011. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én sem vagyok féltékeny. nincs miért. :)
2011. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én először is megbízom benne. aztán ha akar tud nemet mondani tehát nőre nem vagyok féltékeny hisz akármit tehet ha a párom viszont nemet mond:)ha pedig mégis megtenné velem, előbb utóbb úgyis kiderülne és akkor viszont lapát.elég majd akkor ezen rágódni, ha egy ágyban találnám valakivel addig viszont nem érdekel:D mert őszintén az idegen szag, hajtincs , üzenetek nem meggyőző(mindig ezeket emlegetik nekem a csajok ez a féltékenység alapja) egyszerű szövegben látják a "gonoszt":D már rá nézni sem szabad a nőre mert akkor abból lesz valami(pedig minden férfi pontozza magában a csajokat de ez még nem jelent semmit én is teszem ezt pasival:P)inkább akkor van gáz ha elkezd hazudni alap dolgokban is aminek nincs igazán értelme. ha hirtelen naagyon elkezd törődni a külsejével(főleg ha előtte nem volt az a típus akit ez érdekel)és egyre kevesebb időt akar tölteni veled mind az ágyban mind szabadidejében de ezek mind együtt lesznek csak gyanúsak. külön-külön bármit jelenthet
2011. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja és 25/N
2011. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!