Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes vagyok, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok, csak nem a férjembe! Lassan 2 éve, és az fiú nem is tudja. Mit mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Én is ebben a cípőben járok! Csak nálunk tudja és ugy érez ahogy Én! Csak félünk lépni, mert már voltunk 1ütt 4 évig és akkor elromlott a dolog. Jah és nekem van 1 kisfiam is de Ő is kell neki! Tanácstalan vagyok
2009. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Azt nem írtad miújság a férjeddel, mióta vagytok házasok, stb... Ha régóta, és jól működik a kapcsolatotok, netántán közös gyereketek is van, én semmiféle képpen nem hagynám ott. Inkább megszakítanám a harmadikkal a kapcsolatot, és próbálnám feltámasztani a kapcsolatunkat közös programokkal, nosztalgiázással stb.
2009. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Váljatok el! Mind a ketten! Nem érdemli meg a férjetek, hogy évekig átverjétek és színleljetek! És ez nektek sem jó.


Az első válaszolónak (is): Komolyan csak az tart vissza, hogy már egyszer szakítottatok? Ez a kockázat megér annyit számodra, hogy évekig hazudj a családodnak és szenvedésre ítéld őket? Csak mert nem tudom hogyan megy ez, de ha lefekszel a férjeddel pusztán kötelességből úgy, hogy nem is szereted, az szerintem elég undorító. Ha meg már nincs szex, az meg a férjeddel szemben kicseszés, mert gondolom te megkapod a fiúdtól... Az érzelmi elhidegülésről meg még nem is beszéltünk, ami szintén felemészti az embert (ebben az esetben főleg a férjed)...


Szóval ezen gondolkozzatok el! Ne csak magatokra gondoljatok!

2009. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Felnőtt nők vagytok vállaljátok a tetteitekért a felelősséget és ne kínozzátok azt, aki vétlen!
2009. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
24 vagyok, 2és fél éve vagyunk együtt és van egy 1éves kislányunk.
2009. febr. 1. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
De ha két éve vagy másba szerelmes,minek kellet egy gyerek?:S
2009. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

vsznleg nem kellett hanem lett a gyerek

vagy direkt lett, talán h ez majd segít neki kilábalni ebből a dologból

akárhogyan is, az biztos h nehéz helyzet, de fiatal vagy, nem csoda h szerelmes leszel, szerintem sok házasságban előfordul, többnyire nem érdemes ezért borítani, de van olyan helyzet


az a kérdés, megtudod e látni még a férjedben azt, akit szeretsz, vissza tudsz e térni hozzá?

ha nem, akkor válás

de ne a fiúért, ne a másikért

hanem mert a házasságod nem jó


vagy keress tanácsadót

vannak okos emberek, nem sok, de akad

2009. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia kedves ismeretlen 1 cipős! Én megprobálom Őt kiverni a fejemből most még nagyon nehézen megy de tudom hogy mindkettőnknek igy lesz a legkönnyebb, ha tovább lépünk! A kisfiamnak szüksége van az apjára és hogy neki meg legyen mindene akármire képes vagyok akár nyelek is. Most még a másikkal naponta beszélünk telefonon találkozni nem merünk mert sejthető mi lenne a vége! Minden alkalommal sírva fakadunk, mert a mi szerelmünk, eget rengető és még sem! Azt tanácsolom, te is probáldd tul tenni magad rajta! Már csak a baba miatt is!
2009. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!